2 El RX 580 alınır Mı?

Ben de düşünürum rx580 almayı bilgi verir misin?
Kafana takılanları sorarsan daha fazla yardımcı olabilirim ama genel olarak bahsedeyim. Kartın performansına zaten bir ton kaynaktan ulaşabilirsin 1080p ultra 60 FPS için iyi bir kart hala kimi oyunda bu FPS biraz artar biraz azalır ama dengeli bir grafik ayarı yaparsan her oyun gözüne güzel gelir ve performansı da iyi olur. İkinci el kartlar konusunda şunu söyleyim %99 mining kart alacaksın ama endişelenme bu her hangi bir sorun yaşayacağın anlamına gelmiyor sorun yaşama ihtimalinin artması bile tam olarak doğru değil eğer kartı doğru koşullarda mining yapmışsa satıcı o karttan bir zarar gelmez bunu da en rahat fiziksel olarak anlarsın, kartın etiketleri duruyor mu içi açılmış mı bakarsan ve alacağın kişiden oyun ve furmark testleri istersen büyük ölçüde sorunsuz bir kart alıyor olursun. Teknoloji her zaman şans işidir sıfır ürün alırsın garantisi bitmeden veya biter bitmez bozulur mining ürün alırsın 10 sene bir şey olmaz. Karar senin.
1500 MHz'de ve 78 dereceyi geçmeyen RX580? Hmm.😂 Ben başka dolandırıcılara bakayım.
Benim kartın yukarıda videosunu paylaştım 1500 e çekip denersem bir zararı olur mu ?
1500 MHz'de ve 78 dereceyi geçmeyen RX580? Hmm.😂 Ben başka dolandırıcılara bakayım.
Satıcı bana da güven vermedi ama şöyle bir video var
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Karta OC yapmış, macun değişmeli dediğine göre kendisi içini de açmış. Bence alınmaz.
Benim RX 580 Strix 1500MHZ Core Clock, 2100MHZ Memory Clock'ta 60 dereceyi geçmiyor. Fan hızı da yüzde 50'de.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı