Elektronik 2.el RX 6600 4599 TL!

Satıcı bedava reklam yaktı yeminle. Hesap açıp ürün listeleyip burada indirim köşesinde konusunu açayım! Site klasik pazar yeri gibi, millet ürününü satıyor niye bu ilgi anlamadım. Fan altında oksitlenme varmış, garantisi de varmış ee madem öyle göndersene abi cihazini:) 3000 liralık kartı site yeni diye 4500'e alacaklara hayırlı olsun:)
Bilader AFY Bilişim ile ilgili gram bilgim yok. Bilip bilmeden iftira atma. Zaten alınmasının taraftarı değilim. Bazıları güvenmiyor sarı siteye.

Klasik ikinci el satışı güvenilir bulmayanlar alabilir.

Ben kutulu faturalı 6600 XT'yi 4.500'e almıştım.

Bilader AFY Bilişim ile ilgili gram bilgim yok. Bilip bilmeden iftira atma. Zaten alınmasının taraftarı değilim. Bazıları güvenmiyor sarı siteye.
Yanlis anladın sanırım dostum sen adamın reklamını yaptın demek istemedim, adamın reklamı yapıldı öyle yada böyle buna dikkat çektim. Ürün ekleyip burada paylaşırım kısmıysa seninle ilgili değildi, diyelim ki sen farketmedin ama konuyu onaylayan modlar her şeyi incelerken bu konuyu onaylamış direk. Olabilir sen de site yeni vs diye paylaşmış olabilirsin ama onlar da durumu farkedip insiyatif alip yayinlamamaliydi zira bu başlık buranin değil olsa olsa 2. El bölümün konusu olurdu. Yani senin şahsınla ilgili kötü bir düşüncem de imam da olmadı, öyle anlaşıldiysa hakkını helal et:)

2. el piyasasına göre bir tık pahalı. RX 6600 3500-4000 TL gibi fiyatlara temiz olarak bulunabiliyor.
Bazı arkadaşlar güvenli bulmuyor. Aslında haklılar da yani. Param Güvende sadece alıcıyı koruyor. Kargolayım desen bir dert. Elden satış en iyisi ama taşrada yaşıyorsan pek mümkün değil. Ben yine de alınmasını tavsiye etmiyorum.

Geri
Yukarı