2. el RX 6700 XT Red Devil vs Nitro+ vs 0 RX6700

Sapphire rx 6700 kullanıyorum pulse modeli xt'siz. Alalı yaklaşık 1.5 ay oldu ve bir kez dahi ne sürücü sorunu nede donanımsal bir sorunla karşılaşmadım. Önceki kullanmış olduğum 5600 xt 5500 xt 6500 xt gibi kartlarda mutlaka bir siyah ekranım ya da mavi ekran reset atma wattman gibi sorunlar olmuştu fakat bu kartta değil reset atmak siyah ekrana bile düşmedim nazar değmesin tabi 😁 Bence alınabilir bir kart 6700. 1080 içinde 2k içinde gayet kullanışlı zaten 1080 için fazla geliyor 6500 xtde 60 70 fps aldığım mhw'de 140 fps veriyor 2k da 90 100 civarı. Ben her zaman sıfırdan yanayım o kadar para vermişken ikinci el ürün almak istemem

2. El 6700XT kartı 1000TL ucuza almak daha mantıklı durmuyor mu hocam

@kino hocam rahatsız ediyorum ama yardımınıza ihtiyacım var. RX 6700 XT TUF modeli ile ilgili biriyle konuştum. FurMark 1920x1080 8X MSAA'da 10dk test sonrasında 63 derece. 1.5 yıl garantisi var bana sıcaklık değerleri iyi gibi geldi bir de siz bakabilir misiniz?

Hocam üst model 2. El alsan okeyde aynısını için bilemedim. Bende 6800XT 2. el olarak aldim fakat acayip coil whine çıktı. Garantiye yolladım değiştirdiler. Tabii şans değişmeleri. Değiştirmeselerdi suçu bile olmamasına rağmen aldığım adama içten söverdim :)

Hocam üst model 2. El alsan okeyde aynısını için bilemedim. Bende 6800XT 2. el olarak aldim fakat acayip coil whine çıktı. Garantiye yolladım değiştirdiler. Tabii şans değişmeleri. Değiştirmeselerdi suçu bile olmamasına rağmen aldığım adama içten söverdim :)
Geçmiş olsun hocam değişmeleri güzel olmuş mining vs derdiniz kalmamış oldu en azından.

Sapphire tavsiye etmiyorum, tepe modellerden Red Devil temizse alınır. Gidip test edersin, kartın içi açılmamış ve dereceleri iyiyse temiz karttır.

Hocam garip bir şekilde üst modellere sahip(nitro+,TUF) kart sahipleri gereksiz fiyat şişiriyorlar. Uygun fiyat beklemeye karar verdim. Benim de tercihim ilk Red Devil olacak.

Daha mantıklı olur.
Hocam tekrar rahatsızlık veriyorum kusura bakmayın. 6 aylık kart buldum. 3 ay kullanılmış Red Devil 6700XT modeli. 0'a yakın kart. 5000TL'ye anlaştık. Furmarkta ise 64 derece maksimum. Tek eksisi yurt dışından Türkiye'ye gelirken alınmış kart. Sizce tercih etmeli miyim? Yoksa alternatif aramaya devam mı edeyim?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı