2. el RX470 sistem alınır mı?

Arkadaşlar sistemde monitörde var 2 ay önce alınmış ve garantisi devam ediyor PSU'yu sordum 1 senedir kullanıyorum hiçbir sıkıntısını görmedim diyor elimde 500 TL kalacak onla işlemci alacağım FX 8320 ne dersiniz FX 8320 ve RX 470 iş yapmaz mı bu fiyata GT 730 var oynadığım oyunda en çok sistem isteyeni GTA 5 monitör kasa kulaklık klavye fare hepsi 2000 TL adam ile anlaştık.

Arkadaşlar sistemde monitörde var 2 ay önce alınmış ve garantisi devam ediyor PSU'yu sordum 1 senedir kullanıyorum hiçbir sıkıntısını görmedim diyor elimde 500 TL kalacak onla işlemci alacağım FX 8320 ne dersiniz FX 8320 ve RX 470 iş yapmaz mı bu fiyata GT 730 var oynadığım oyunda en çok sistem isteyeni GTA 5 monitör kasa kulaklık klavye fare hepsi 2000 TL adam ile anlaştık.

GT 730 sistem maximum 800TL eder. Onu unut.

Arkadaşlar beni korkuttunuz ya ben şimdi o PC'yi alınca elimdeok bir para kalmayacak 500 TL ile işlemci alacağım PSU için biriktirmem lazım idare etmez mi alacağım kişi de oyun oynuyormuş ara sıra hiç sıkıntı olmadı diyor ve forumlara baktım kullananlar hiçbir sıkıntısı yok serfitikası var diyorlar.

Bedava gibi bir şey al gitsin. PSU o kadar da sorun yaratmaz.

Çok sağ ol öyle patlama falan olmaz değil mi o kadar emeğim boşuna gitsin istemiyorum bir de Gamepower yani hiç bilinmedik bir marka değil.
PSU iyi değil ama o kadar kullanan var patlayanı da görmedim. Eline para geçtikçe yükseltirsin. İşlemciyi değiştirdikten sonra eskisini satar PSU alırsın.
Soğutuculu FX 8370 500 TL'ye bulabilirsen iyi gider o sisteme.

Yeni konular

Geri
Yukarı