2. el RX570 alınır mı?

mralp3r

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar fotoğraf ekinde gördüğünüz gibi testler bunlar. Adamın söylediğine göre kart, oyun bilgisayarından çıkarılmış. 1250 TL'lik bir fiyat çekti. Sizce alınır mı? Artıi kartı satın alırken dikkat etmem gereken hususlar hakkında da beni aydınlatırsanız sevinirim.

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2023-10-18 at 15.35.18.jpeg
    WhatsApp Image 2023-10-18 at 15.35.18.jpeg
    197,4 KB · Görüntüleme: 32
  • WhatsApp Image 2023-10-18 at 15.35.16 (1).jpeg
    WhatsApp Image 2023-10-18 at 15.35.16 (1).jpeg
    165,9 KB · Görüntüleme: 31
Arkadaşlar fotoğraf ekinde gördüğünüz gibi testler bunlar. Adamın söylediğine göre kart, oyun bilgisayarından çıkarılmış. 1250 TL'lik bir fiyat çekti. Sizce alınır mı? Artıi kartı satın alırken dikkat etmem gereken hususlar hakkında da beni aydınlatırsanız sevinirim.
Param güvende ve faturası garantisi varsa neden olmasın.

Bütçeniz nedir hocam? Kutu fatura varsa 1250TL temiz bir RX 570 için güzel fiyat. Elden alacaksanız kartın vida bantlarına, çizik-eziklere, fanların düzgünlüğüne falan bakmanız yeterli olur. Elden alcaksanız da bu dediklerimi falan kontrol ettikten sonra herşey tamamsa ve satıcı da düzgün birine benziyorsa alınabilir.

Bütçeniz nedir hocam? Kutu fatura varsa 1250TL temiz bir RX 570 için güzel fiyat. Elden alacaksanız kartın vida bantlarına, çizik-eziklere, fanların düzgünlüğüne falan bakmanız yeterli olur. Elden alacaksanız da bu dediklerimi falan kontrol ettikten sonra her şey tamamsa ve satıcı da düzgün birine benziyorsa alınabilir.
Kutusu da yok hocam.
Elden satın alacağım, tavsiyelerinize dikkat edeceğim.
Satıcım bilgisayarcı, mekanı var orada test ettireceğim.
Bu sene sınav senem, çok fazla masraf yapmamak adına (üniversiteye gideceğim zaten) ikinci ele yönelmiştim. 1K civarlarında başka kart öneriniz varsa bakarım tabii.
Kutu varsa ve kart temizse bile yeterli olur. Fatura neden yokmuş hocam sordunuz mu?
Faturanın olmama nedenini sormadım. Sormak mantıklı olur mu?
Hocam %98 az oldu %101 demek daha doğru olur :D. Abarttınız biraz hocam. En azından kart FurMark'ta sağlıklı gözüküyor. Konu sahibi kartı almadan da kendi test ederse yeterli olacaktır.
Hocam FurMark'ta sanırım test süresi bayağı kısaymış. O testi kaç dakika yapmam lazım tam sonuçlara varabilmek için?
RX570'lerin %98'i mining çıkmadır. Test ederek almalısınız.
Oraya gidince kendim de test ettireceğim hocam.

Hocam %98 az oldu %101 demek daha doğru olur :D. Abarttınız biraz hocam. En azından kart FurMark'ta sağlıklı gözüküyor. Konu sahibi kartı almadan da kendi test ederse yeterli olacaktır.
Abarttığım bir şey yok. 570 ve 580 kartlarında miningin ekmeğini çok yendi:) eski bi kart test ederek almalısın dedim sadece.

Yeni konular

Geri
Yukarı