2. el RX580 düşük FPS veriyor

İsmail Sungur

Femtopat
Daha fazla  
1780 TL'ye 2. el Sapphire RX 580 8 GB Nitro+ aldim ama FPS çok düşük. İslemcim AMD A6 6400k. Darboğaz yapiyor ama yine de cok düşük. FurMark yapinca sistem çöküyor. PC yeniden basliyor. Driveri da guncelledem ama hala oluyor. Sizce sorun ne?

1780 TL'ye 2. el Sapphire RX 580 8 GB Nitro+ aldim ama FPS çok düşük. İslemcim AMD A6 6400k. Darboğaz yapiyor ama yine de cok düşük. FurMark yapinca sistem çöküyor. PC yeniden basliyor. Driveri da guncelledem ama hala oluyor. Sizce sorun ne?
Kart mining kartı olabilir. Sıfırı 5.8k civarı.

Kart ömrünün sonuna yaklaşmış.
Büyük ihtimalle RX580 bile değil. VBIOS atılmış RX480. Bu fiyatta VBIOS atıp kartı yüksek fiyattan koyuyorlar.

Hatta forumda GTX TITAN BLACK diye VBIOS atılmış 750 TI vermişler. Soğutmayı da değiştirmişler kartın üstünde 750 TI yazıyor fakat kabul ettiremedik arkadaşa.

Sıfırı 90000 TL olsa ne yazar? Servise göndersen garantisi olduğuna şaşırırlar. 1800 civarına bulunabilir fakat sanırım size VBIOS atılmış veya arızalı kartı yutturmuşlar.
Knk benim karta 6 pin ve 8pinlik kabla girislerivar ben sadece 8 pinlik yerini taktım 6pinlik yere uyan bi kablo yok kasada

Geri
Yukarı