2.el RX580 ekran kartı 1900 TL'ye satılır mı?

Bütçe
5000
Evet ROG düşünüyorum, TUF'a hiç ısınamıyorum.

CS:GO zaten işlemci tabanlı o yönde pek sıkıntı yok rahat 200-500 FPS alıyorum haritaya göre. CBP2077 oynuyorum diyelim (CS:GO dışındaki oyunları bir zaman sonra sıktığı için bırakıyorum) ilerleyen zamanlarda bırakırım ve ihtiyacım kalmaz. Bu durumda yükseltmeye ihtiyacım yok ama bu fiyattan satabiliyorken satıp daha iyisini almak var diye düşünüyorum.

Mantıklı bir düşünce, kartın değerinin üst modellerin fiyatının oturmasıyle birlikte düşme olasılığı var ayrıca. İyi bir fiyata satabiliyorken satmak mantıklı. Muhtemelen 1070'imi satmalıyım aynı şekilde fakat önce 5600X alacağım. Oynadığım oyunların hepsi ya işlemciye önem veriyor ya da piksel grafikli hafif oyunlar.

Mantıklı bir düşünce, kartın değerinin üst modellerin fiyatının oturmasıyle birlikte düşme olasılığı var ayrıca. İyi bir fiyata satabiliyorken satmak mantıklı. Muhtemelen 1070'imi satmalıyım aynı şekilde fakat önce 5600X alacağım. Oynadığım oyunların hepsi ya işlemciye önem veriyor ya da piksel grafikli hafif oyunlar.

RTX 3050 hiç yoktu kafamda ama sanırım onu bekleyeceğim. Umarım 5.000 TL'yi aşmaz ROG, biraz zor. :D

Elimde Asus ROG Strix GTX 1070 var. Kutulu ve içeriği tam 2000 liraya bulamıyorum neredeyse alıcıyı. İyi şansmış sizinki de.

Elimde Asus ROG Strix GTX 1070 var. Kutulu ve içeriği tam 2000 liraya bulamıyorum neredeyse alıcıyı. İyi şansmış sizinki de.

Bana hala yazanlar var siz nasıl bulamıyorsunuz? Adamlar hala numara veriyor ama bir yandan satasım yok bir yandan RTX 3050 bekleyesim var. Şaşırmış haldeyim. :D

Bana hala yazanlar var siz nasıl bulamıyorsunuz? Adamlar hala numara veriyor ama bir yandan satasım yok bir yandan RTX 3050 bekleyesim var. Şaşırmış haldeyim. :D
Fanların üzerinde ki şerit RGB' leri bir türlü çalıştıramadım. Backplate ve ROG yazısı sorunsuz. Ondan herhalde.

Yeni konular

Geri
Yukarı