2. El Ryzen 3 2200 ve RX560 sonrası neler test edilmeli?

Nigarr

Femtopat
Merhaba, ben bir bilgisayarcıdan 2. el masaüstü bilgisayar aldım bu bilgisayar için bana 3 gün verdiler 3 gün içinde her şeyine bak bir sorunu çıkarsa söyle dediler. Nelerine bakmalıyım? HDD sağlığına baktım işlemci ısınmasına baktım baska nelere bakmalıyım bilmiyorum?

AMD RX560 ekran kartı.
AMD Ryzen 3 2200.
120 GB SSD 1TB harddisc.
Gigabyte GA-A320M anakart.

OCCT FurMark ve MemTest ile stress testi ve stabilite kontrolü yapabilirsin. Yarım saat kadar çalıştırman yeterli olacaktır. Nasıl kullanıldıkları ile ilgili kısa bir araştırma yap kolaydır. Aldığın fiyatı da öğrenebilir miyim?

Fiyat olarak sıfır bilemem (Gerçi yine de pahalı sanki ama). Fakat ikinci else o fiyata R5 1600 AF ve Rx 580 sistem toplanır.
2400 e şöyle aldım elimde laptop vardı 2100 civarı ediyordu üzerine para verdim öyle aldım laptopumun ekran kartı gt740 m di masaüstne geçmek istediğim için böyle oldu umarım çok kötü bişe yapmamışımdır

2400 e şöyle aldım elimde laptop vardı 2100 civarı ediyordu üzerine para verdim öyle aldım laptopumun ekran kartı gt740 m di masaüstne geçmek istediğim için böyle oldu umarım çok kötü bişe yapmamışımdır
Gayet karlı bir ticaret olmuş. Ekran kartını OCCT ve ya benzeri programlarla stres teste sokmalısın. Sıcaklıkları ölçmeli ve görüntüde bozulmalar olup olmadığını gözlemlemelisin.

Geri
Yukarı