2. el Sapphire RX550 ekran kartı alınır mı?

Ya şu ekran kartının sıfırı 250 300 liraydı hale bak ya. Kardeşim biraz bekleyip, üzerine az bir şey daha eklersen 1650 'lerin fiyatının düşeceğine inanıyorum. Onlardan alabilirsin.

Son düzenleme:
İdarelik bi tane GTX 960 2 gb al ondan daha iyi peformans alırsın ilerde satar üzerine koyup daha iyi bi ekran kartı alabilirsin kardesim.

Evet, aldığı kart kaç el değiştirdiği bile bilinmez. Temiz olma olasılığı çok düşük yani.
Dostum mining yapılmayan yorulmayan sadece oyun amaclı kullanılmıs bi karttan fazla sorun olcagını dusunmuyorum bizzat R5 3600 sistemle kullanıyorum 850 tl ye aldım Furmark testlerini Chipset kontrollerini yapıp aldım gayet memnum bana göre performans olarak cok cok iyi

Dostum mining yapılmayan yorulmayan sadece oyun amaclı kullanılmıs bi karttan fazla sorun olcagını dusunmuyorum bizzat R5 3600 sistemle kullanıyorum 850 tl ye aldım Furmark testlerini Chipset kontrollerini yapıp aldım gayet memnum bana göre performans olarak cok cok iyi
Ekran kartı işi belli olmaz sana iyi gelir ona kötü gelir, yüzdelik olarak ekran kartı en fazla arızalanan komponent. Ben tavsiye etmem.

Yeni konular

Geri
Yukarı