2. El Satlık Kamyon

Apache 3131 helikopterim var kanatlardan 1'i boyalı (kuş çarptı), temiz, içinden bazuka bile sallanmadı. Minigunın tek deliği arada tekleme yapıyor, F-16 geri geri parkederken çarptı, benden kaynaklı değil. Obamacare kasko dahilinde tamir edildi, 31.000 TL hasar kaydı var(Boya ve minigun deliğinden). Bakımları sanayide Apache Kardeşler Rot-Balans-Teknik Servis A.Ş. tarafından yapıldı. Takas düşünürseniz görüşebiliriz fakat alışverişi elden değil havadan yapabilirim malum helikopter :) 3 senelik HTV, OYV ve KSV'si ödendi bu arada, avantajlı olur sizin için.

*HTV: Hava Taşıt Vergisi
*OYV: Oksijen Yakma Vergisi
*KSV: Karbondioksit Salınım Vergisi
apache.jpg

Apache 3131 helikopterim var kanatlardan 1'i boyalı (kuş çarptı), temiz, içinden bazuka bile sallanmadı. Minigunın tek deliği arada tekleme yapıyor, F-16 geri geri parkederken çarptı, benden kaynaklı değil. Obamacare kasko dahilinde tamir edildi, 31.000 TL hasar kaydı var(Boya ve minigun deliğinden). Bakımları sanayide Apache Kardeşler Rot-Balans-Teknik Servis A.Ş. tarafından yapıldı. Takas düşünürseniz görüşebiliriz fakat alışverişi elden değil havadan yapabilirim malum helikopter :) 3 senelik HTV, OYV ve KSV'si ödendi bu arada, avantajlı olur sizin için.

*HTV: Hava Taşıt Vergisi
*OYV: Oksijen Yakma Vergisi
*KSV: Karbondioksit Salınım VergisiEki Görüntüle 284870
YKV: Yerden Kalkış Vergisini unuttun galiba?

Eski kasa Scania'ları bir kenara bırakın. Elimde bulundurduğum 2018 Model Scania S730 çekicimi, vergilerden dolayı satıyorum. Çok iş yapamadım, daha 20 Bin KM'de. Tam 16 Litre,730 Beygir, 3500 NM tork üretebilen V motorlu 8 silindirli bu canavar, karşısındaki engelleri ezer geçer. Yüksek Şasiye sahip 6X6 çekicimi Bulabileceğiniz en uygun fiyata, 300K Euro'ya satıyorum. İlgilenenler etiketleyebilir.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı