2 El SSD alınır mı?

Samsung marka ucuza bulacaksanız tabii ki alınır. Sağlığını CrystalDiskInfo veya Sentinel ile kontrol edersiniz. Kullanmadan önce secure erase yaparsanız performans sıfır ayarında olacaktır.

Onun dışında sıfır diskler de çok pahalı değil. Trendyol geçen bayramda 50TL hediye ile 120TL'ye 120GB WD Green sattı. Aciliyeti yoksa güzel bir indirimle uygun fiyata sıfır da bulunabilir.

Bir Windows güncellemesinin 100GB yazma, 60GB okuma yaptığını (ortalama değerler) unuttunuz galiba?.. GTA 5 yüklemeye hiç gerek yok. Zaten normal kullanımda diske tonla veri yazılıp siliniyor.
Trendyoldan. SSD satin aldim adamin biri böyle yorum yazmis sizce böyle seyler olabiliyor mu?

"ürünü alıp açtığımda ürünün kutusu yırtık ve bantlı bir şekilde geldi. sırf ordan 2.el olduğunu anlamıştım ama hadi neyse diye merakımdan takıp baktım, a320m s2h gibi düşük bir anakartla bile tam hız aldım fakat ssd direkt tanımlı olarak geldi. yeni bir disk alıp bilgisayara taktığınızda bilgisayarı yönet kısmından önce o diski tanımalamanız gerekiyor, bu ise direkt tanımlı olarak geldi. kutunun da yırtık ve bantlı olması da cabası:) bre kardeşim, madem iade olan ürünü gönderdiniz, bir kontrol edip düzgünce bir kutuya koyarak gönderin. ürünün hızında veya testlerinde hiçbir sorunu çıkmadı, ama benden önceki kullanıcısı olan arkadaş ürünü alıp takmış tanımlamış ve iade etmiş belli ki. üründe bir sorun yok, sorun mağazada, ürünü alacaksanız eğer başka mağazadan alın. bu mağazadan almayın."

Yeni konular

Geri
Yukarı