2. El SSD alınır mı?

Firehorse MK II

Megapat
Makaleler
1
Yer
Eskişehir
Daha fazla  
2. el 1 TB bir SSD almak istiyorum. Alınır mı sizce? Tabii, kendi bilgisayarımı götürüp, bakıp, 3-5 test yaptıktan sonra.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bana kalırsa alınmaz. SSD'ler Hard Disklere göre yazma ömrü bakımından daha kısalar diye biliyorum. Kullanıldıkça daha çok yıpranıyorlar.

Fiyat uygun ve TBW si düşükse alınabilir. Marka, model ve fiyat belirtirsen daha iyi olur.

1 TB HDD mi almak istediğin SSD mi ? 2. el SSD veya HDD önermem ben.
240 GB SSD 220-250 TL bandında bulunabiliyor. Sıfır alıp yanına 2 TB HDD alırım kafam rahat olsun.
Ne kadar istiyorlar 2.el depolamabirimine?

SAMSUNG EVO 840 SSD 1 TB HARDDISK - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com'da - 640553430
SAMSUNG EVO 850 1 TB bir TerraBytes SSD - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com'da - 636527696
Samsung 850 EVO 1TB 540MB-520MB/s Sata TEMIZ ÜRÜN AZ KULLANILMIŞ - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com'da - 632505664
Şu üç SSD arasında kaldım. Bizzat gidip test ettikten sonra alacağım. Tekrar söylüyorum, önceki konumu okuyun, para v.s konularını da ekleyin, ondan sonra yazın. :)

Düzleneme : Şuan halihazırda 120GB M.2 SSD ve 1 adet 120 GB Samsung 650 SSD bulunmakta, 1 TB olan 2. el SSD'yi harici olarak kullanacağım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı