2. el SteelSeries Arctis 3 alınır mı?

browncwby

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 400TL bütçem vardı. Sıfır kulaklık almak yerine kalite diye düşündüğüm ikinci el Arctis 3 2019 buldum. Faturası, kutusu durmakta ve 1 yıl garantisi devam etmekte. Ürün de çok temiz görünüyor. 400TL'ye anlaştık acaba iyi bir seçim mi yaptım yoksa yanlış mı?

400TL'ye pis ikinci el kulaklık almayın, sıfır ve güzelim Drop Plus almak varken.

İkinci el kulaklık alınmamalı bence, yani ne bileyim ben olsam tiksinirdim. Bu bütçede de iyi kulaklıklar var. @Samotne Ciasteczka

400TL'ye pis ikinci el kulaklık almayın, sıfır ve güzelim drop Plus almak varken.

Arkadaşlar sırf pistir diye diyorsanız farzedelim tertemiz. Performansı nasıldır? Sırf Technopat forumunda SteelSeries, Corsair, Hyperx gibi markalar önerildiği için böyle bir seçim yaptım. Tek amacım CS:GO ses kasma performansı ve Discord'da sesimin karşı tarafa temiz gitmesi.

Performansı güzel de, Arctis serisi abartıldığı kadar iyi değil. Drop Plus da işinizi görür yani.
Bakınız;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı