2.el temiz M31s alınır mı?

copsayd

Decapat
Bütçem 6200 civarı ben normalde M52'ye karar vermiştim. Babam biraz tanıdıklarına sordu 2.el temiz bir M31s varmış ne kadar fiyata verir bilmiyorum ama büyük ihtimalle düşük bir fiyata verir sizce ne yapmalıyım? Bence hiç uğraşmayayım M52 alayım.

Bütçem 6200 civarı ben normalde M52'ye karar vermiştim. Babam biraz tanıdıklarına sordu 2.el temiz bir M31s varmış ne kadar fiyata verir bilmiyorum ama büyük ihtimalle düşük bir fiyata verir sizce ne yapmalıyım? Bence hiç uğraşmayayım M52 alayım.

Bu arada sizce ne kadar fiyat olursa alınır.

Son düzenleme:
Hocam Samsung'un giriş ve girişin az üstü cihazları uzun vadede insanı yorar, M52 ya da A52 alınacak en düşük Samsung cihazı olmalı.

Bu arada sizce ne kadar fiyat olursa alınır.
Ben Max 4000 TL veriridim.(Türkiye cihazı kutulu ve garantili fiyat.)Samsung cihazlarda düşük fiyatla kâr edeyim derken zarara girmeyin.M31s pek kullanışlı değil M52 alın derim.Sonuçta oyuncak telefon almıyorsunuz iyi birşey almak iyi olacaktır.

4000 dedi elinde A32 temiz de varmış.

Bugün gideceğim.A32'yi 3.5bine falan bırakırsa alacağım. Eğer 4 bine falan olursa Note 10s düşünüyorum.
Eski cihazım note 10s ön kamerası çok parlıyo ve gece çekimi acayip kötü.İşlemcisi oyun oynamıyacaksan süper ekran kalitesi ve bataryasıda iyi alınabilir bir cihaz.

Geri
Yukarı