Roserain

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Acer Nitro 16 AN16-41 R08S NH.QLLEY.002

İşlemcim: AMD Ryzen 7 7840HS (780M İGPU)
Ekran Kartım: NVİDİA Rtx 4060 8GB vram , Ram: 32 GB DDR5 5600 MHz
İşletim Sistemim: Windows 11 Home , 64 Bit
Selamlar. Türk Telekom ADSL 16 Mbps yalın interneti 'Sadece adsl2 desteği olan Airties 5444 modemi' ile şu an sorunsuz kullanıyorum.

Hattımda VDSL portu boşalmış, altyapım 50mbps kadar destekliyor ve VDSL altyapı hizmetine geçeceğim. İkinci el 100 - 160 TL arası modem bakıyorum ve Airties Air 5650 v3 ün uygun fiyata alışveriş sitelerinde satıldığını gördüm. Tavsiye eder misiniz? Kronik yahut çekim sıkıntısı kablolu-kablosuz yaşar mıyım? Ya da belirttiğim fiyat aralığında başka, ikince el modem öneriniz var mı?

Not: İnterneti evde iki kişi kullanacak. Bir cep telefonu ve bir adet laptop bilgisayar kullanımı olacak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar. Türk Telekom ADSL 16 Mbps yalın interneti 'Sadece adsl2 desteği olan Airties 5444 modemi' ile şu an sorunsuz kullanıyorum.

Hattımda VDSL portu boşalmış, altyapım 50mbps kadar destekliyor ve VDSL altyapı hizmetine geçeceğim. İkinci el 100 - 160 TL arası modem bakıyorum ve Airties Air 5650 v3 ün uygun fiyata alışveriş sitelerinde satıldığını gördüm. Tavsiye eder misiniz? Kronik yahut çekim sıkıntısı kablolu-kablosuz yaşar mıyım? Ya da belirttiğim fiyat aralığında başka, ikince el modem öneriniz var mı?

Not: İnterneti evde iki kişi kullanacak. Bir cep telefonu ve bir adet laptop bilgisayar kullanımı olacak.
Ben neredeyse 6-7 yıldır kullanıyorum. Kablolu kullanacaksan sorunu yok ama kablosuzda biraz sorunlu. Çekim alanı dar. Ev büyükse tavsiye etmiyorum.

Selamlar. Türk Telekom ADSL 16 Mbps yalın interneti 'sadece ADSL2 desteği olan Airties 5444 modemi' ile şu an sorunsuz kullanıyorum.

Hattımda VDSL portu boşalmış, altyapım 50Mbps kadar destekliyor ve VDSL altyapı hizmetine geçeceğim. İkinci el 100 - 160 TL arası modem bakıyorum ve Airties Air 5650 v3'ün uygun fiyata alışveriş sitelerinde satıldığını gördüm. Tavsiye eder misiniz? Kronik yahut çekim sıkıntısı kablolu-kablosuz yaşar mıyım? Ya da belirttiğim fiyat aralığında başka, ikince el modem öneriniz var mı?

Vodafone H300S.
Wi-Fi 5 AC1200 var. Gigabit Ethernet portu var 4'ü lan 1'i WAN olmak üzere 5 tane. Çift bant özelliği var yani ister 2.4 GHz ister 5 GHz bağlanabiliyorsunuz. USB portu da mevcut.

Son düzenleme:
Ben neredeyse 6-7 yıldır kullanıyorum. Kablolu kullanacaksan sorunu yok ama kablosuzda biraz sorunlu. Çekim alanı dar. Ev büyükse tavsiye etmiyorum.
yok modem odamda, yanı başımda kablosuzda sorun yaratmaz herhalde ? ev 120metrekare.

Gittigidiyor'da, ikinci el.

TP-LINK TD-W9970 kronik sıkıntılı onu almam,diğerini bi araştırıp bakayım. teşekkür ederim​

Vodafone H300S.
Wi-Fi 5 AC1200 var. Gigabit Ethernet portu var 4'ü lan 1'i WAN olmak üzere 5 tane. Çift bant özelliği var yani ister 2.4 GHz ister 5 GHz bağlanabiliyorsunuz. USB portu da mevcut.
araştırıp karar vereyim, teşekkür ederim.

Geri
Yukarı