2.el Xbox 360 kaç lira eder?

Ne 800 900'ü?

Ben bu cihazı 10 sene önce 300 liraya aldım, 13 sene önce çıkmış bir cihaz 1K edebilir mi?

Buyurun:

Etmeyeceğini ben de biliyorum ama piyasa böyle. Zaten 750-800 civarına gider diye düşünüyorum, o da çok temizse, kinectin hatrına. Zamanında bende de vardı dostum. 500 verene aptal derlerdi :D.

Ne 800 900'ü?

Ben bu cihazı 10 sene önce 300 liraya aldım, 13 sene önce çıkmış bir cihaz 1K edebilir mi?

Buyurun:

Bu adamı durdurun hem fiyat olarak hem yazdığı kategori olarak bir attığım ekteki fotoyu inceler misiniz her şeyi ile :D
Bu adamı durdurun hem fiyat olarak hem yazdığı kategori olarak bir attığım ekteki fotoyu inceler misiniz her şeyi ile :D

Açıklama

Sağlam hiçbir sıkıntısı yok hafıza 500 GB 29 tane demo oyunu var istediniz sınırsız oyun indirilebilir YouTube giriyor TV internet yapıyorsunuz Google'de giriyor istediniz sayfayi indirmek sizin elinizde

Adamın yazdığı açıklama bu cidden böyle sıkıntılı tipler var mı :D

Dosya Ekleri

• 56.PNG
    56.PNG
    182,3 KB · Görüntüleme: 49
Arkadaşlar 2 tane kolu var artı olarak yazmayı unutmuşum yani ben 1000 lira civarına satarsam kazıkmı atmış oluyorum? Bu arada oyunlar ücretsiz demiş birisi, oyunlar ücretsiz değil en ucuz 10 liraya var o da her yer de değil örneğin Isparta'da yok, büyük şehirlerde var.

Geri
Yukarı