2. el Xbox One alırken dikkat edilmesi gerekenler nelerdir?

Metehan_x

Picopat
Yer
Amasya Merkez
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Asus dual gtx 1660 super
intel i5 11400f
16 gb kingston ram
512 gb ssd
1 tb hdd
Meslek
Öğrenci
2. el bir Xbox One buldum almayı düşünüyorum. Gittiğim zaman konsolun içinin açılıp açılmadığını işlem görüp görmediğini bozuk olduğunu veya kollarda bir sıkıntı olduğunu nasıl anlayabilirim? Neresine bakayım, ne testleri yapayım?

Kolları test etmek kolay kısım tepki süresi vb şeylerden ayırıt edebilsin cihazın tamir görmüş görmediğine dair kasaya bakıp vidalarda bir aşınma var mı ona bak ayrıca cihazı test etme şansın varsa test ederken ısınma durumuna bak fan sesine bak ve mutlaka tek gitme ilk 2. el deneyimin ise.

Konsollarda güvenlik bandı olur oradan anlarsın hangi kasa aldığını bilmiyorum fat alıyorsan arkasında görürsün zaten efektli Xbox logolu bir bant olur o sonradan yapıştırılsa bile tam oturmaz Blu-ray'i kontrol et.

Kolları test etmek kolay kısım tepki süresi vb şeylerden ayırıt edebilsin cihazın tamir görmüş görmediğine dair kasaya bakıp vidalarda bir aşınma var mı ona bak ayrıca cihazı test etme şansın varsa test ederken ısınma durumuna bak fan sesine bak ve mutlaka tek gitme ilk 2. el deneyimin ise.

Fan sesini nasıl anlayabilirim fazlam cıktıgını falan.

Babamla gideceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı