2. el Xbox One X alırken dikkat edilmesi gerekenler?

Yagami_Light07

Hectopat
Yer
İzmir-Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 7 3700x
RTX 3070
16 GB Ram
X570 Anakart
Meslek
Hukuk Okuyor 2/4
Arkadaşlar pek bu konuda yorum görmedim PS3'ten beri konsollar ile uğraşmıyorum. Bu konuda bilgilendirme yapabilirseniz sevinirim.

5.500'den fazla vermeyin. Dolap da sağlam satan kişiler vardı ama satılmış çoğu şu an sağlam gördüğüm olmadı aşınmamış çizik olmayan ve fan sesini sorun kaç sene kullanıldığı da önemli.

Hocam az daha çıkabilirsin ikinci el bir Series S öneririm kesinlikle, büyük bir nesil farkı var.
Series S Düşünmüyorum dostum

5.500'den fazla vermeyin. Dolap da sağlam satan kişiler vardı ama satılmış çoğu şu an sağlam gördüğüm olmadı aşınmamış çizik olmayan ve fan sesini sorun kaç sene kullanıldığı da önemli.
İzmir'de bulmak biraz daha zor 6 bin civarı vericem gibi ben kendim büyk ihtimalle satan adamın evine gidicem ona göre öneriler verebilir misiniz?

Series S düşünmüyorum dostum.

İzmir'de bulmak biraz daha zor 6 bin civarı vereceğim gibi ben kendim büyk ihtimalle satan adamın evine gideceğim ona göre öneriler verebilir misiniz?

Elden ise daha iyi gittiğiniz yerde 15 dakika falan oynayıp denersiniz ama düşük oyunlarda denemeyin ücretsiz Warzone falan var onda deneyin veya videosunu isteyin.

Elden ise daha iyi gittiğiniz yerde 15 dakika falan oynayıp denersiniz ama düşük oyunlarda denemeyin ücretsiz Warzone falan var onda deneyin veya videosunu isteyin.
Isı testi ses testi yapmalı mıyım ?Zamanında PS3'e yapmıştım ısı testi için bu olur mu bilmiyorum ama böyle bir alet var
1689853196417.png

Series S düşünmüyorum dostum.

İzmir'de bulmak biraz daha zor 6 bin civarı vereceğim gibi ben kendim büyk ihtimalle satan adamın evine gideceğim ona göre öneriler verebilir misiniz?

Hocam Series S neden düşünmüyorsunuz One Xden daha gelişmiş bir cihaz. Gamepadinden tut ısınmasına varana kadar.

Hocam One X hakkında açtığınız 2. konu sizi düşünerek diyorum Series S alın 4K cihazım yok yazmıştınız diğer konuda 4K için aliyorum desen oda yok Series S al bak harbi pişman olursun.

@Kraataos @Aspect15 beyler çözümü buldum. İzmir için 2.el fiyatlarında Xbox One X 4500-5000 civarı. Xbox Series S ise 7000'den aşağı yok onlar da genellikle kötü olanlar. Arkadaşlar Aradaki farkı bana ödeyin isterseniz IBAN vereyim Hemen Series S Alalım : ) Arkadaşlar neyi zorluyorsunuz? Series S dediğin cihazın satış sayıları ortada. Cihazın neredeyse yeni nesil olması dışında avantajı bile yok. Oyunların çoğu optimize değil Ben mesela RDR2 oynayacağım optimize değil one s grafikleri ile mi oynayayım? O depolama zaten ayrı bir sorun. Quik resume'mış birader ben Kahvaltı sonrası 7-8 saat GTA 5 takılan Adamım ha 30 saniyede açılsın ha 5 dakikada. Xbox one X 4K dan 1080p'e uyarılıyor downscale dediğiniz kaliteyi bilip bilmeden niye yorumlar yapıyorsunuz?

Yeni konular

Geri
Yukarı