2. el Xbox One S 1 TB alınır mı?

Bence Alabiliyorsanız Series S alın yoksa o bütçede bence PS4 de alınabilir. Daha güçsüz bir konsoldur ama özel oyunları oldukça zengindir.

Hocam ben şu sıralar PS4 kullanmıyorum, 11.00 JB çıkması için 1 yıl saklasam PS'mi değer mi sizce?
PS5'e yoğunlaştılar ona maalesef daha var yine de siz bilirsiniz ve bunun için ayrı konu açarsanız daha çok kişi fikir verebilir hocam.

Analoğun kendi kendine dönmesi, iğrenç bir sorundur.

Son düzenleme:
https://shbd.io/s/fgXxSngL bu alınır mı? Bakabilir misin? Bir de alırken nelere dikkat edeyim?

Kapora falan gonderme. Kimseye urunu almadan parani verme. Get ilanla alabilirsin veya ayni sehir icinde yasiyorsan evine goturup test edebilirsin.

PS5'e yoğunlaştılar ona maalesef daha var yine de siz bilirsiniz ve bunun için ayrı konu açarsanız daha çok kişi fikir verebilir hocam.

Analoğun kendi kendine dönmesi, iğrenç bir sorundur.
Analog kendi kendine mi donuyor? Ilk defa duyuyorum bunu. Cok nadir sorunlar bunlar bence.

Ayrica Xboxi alacak arkadas dikkat etsin herhangi bir hesap kurulu olmasin icinde. Kendi hesabiyla giris yapsin ilk olarak.

Kapora falan gonderme. Kimseye urunu almadan parani verme. Get ilanla alabilirsin veya ayni sehir icinde yasiyorsan evine goturup test edebilirsin.

Analog kendi kendine mi donuyor? Ilk defa duyuyorum bunu. Cok nadir sorunlar bunlar bence.

Ayrica Xboxi alacak arkadas dikkat etsin herhangi bir hesap kurulu olmasin icinde. Kendi hesabiyla giris yapsin ilk olarak.
DualShock 4'de yaygın bir sorun bu, Xbox'ta yaşandığını pek görmedim yine de konu sahibine belirtmek istedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı