2. el Xbox One S alınır mı?

Satan kendi hesabını vermez büyük ihtimalle onu ona sorman lazım. Normal hotmail Outlook hesabı ile giriş yapabilirsin oyun alırken kendi ana hesabına almanı tavsiye etmem bir hesabı 2 cihaz kullanabiliyor. Ortak alıp oyun ücretini yarı yarıya paylaşılıyor. YouTube'dan kardeşlik videolarını izlemeni tavsiye ederim.

Bugün sabah Xbox One S aldım ikinci el 1400 TL ye. Cihaz Nisan ayında alınmış tertemiz ve garantisi var. Tabi ki ikinci el Xbox One S alınır. Bütçe limitin varsa zaten yeni nesli beklemenin bir avantajı yok. Game Pass ile birçok oyuna çok uygun fiyata erişebilirsiniz. Tavsiye ederim.

Bugün sabah Xbox One S aldım ikinci el 1400 TL'ye. Cihaz nisan ayında alınmış tertemiz ve garantisi var. Tabi ki ikinci el Xbox One S alınır. Bütçe limitin varsa zaten yeni nesli beklemenin bir avantajı yok. Game Pass ile birçok oyuna çok uygun fiyata erişebilirsiniz. Tavsiye ederim.

Çok teşekkür ederim cihazı alırken nelere dikkat ettiniz?

Çok teşekkür ederim cihazı alırken nelere dikkat ettiniz?

Cihazın genel kozmetiğine baktım. Düşme, çarpma gibi bir durum olup olmadığını kontrol ettim. Ayrıca televizyona bağladığımda HDMI giriş çıkışlarını biraz oynatarak kontrol ettim. Kablosuz internet bağlantısı için bir oyun indirmeyi denedim. Oyun oynadım 15-20 dakika kadar ısınmasını ve fan sesini kontrol ettim. Zaten garantili bir cihaz alacaksanız çok dert etmeyin, Microsoft bu konuda oldukça başarılı. Benim evimde bir adet daha Xbox One S var. Kardeşim ile birlikte ortak oyun oynayabilmek adına tercih ettik ikincisini almayı. Malum fiyatlar çok yüksek olduğu için sıfır alma gereği duymadık açıkcası.

WhatsApp Image 2020-09-22 at 11.10.48.jpeg

Yorum yapan bilgi veren herkese çok teşekkür ediyorum cihazı aldım 😊

Eki Görüntüle 691557

Hayırlı uğurlu olsun hocam. Emin olun pişman olmazsınız. Aldığım günden beri gayet memnunum şahsen.

@YGder Yanlış anlamazsanız eğer ne kadara aldınız ve garanti durumu nasıl cihazın? Xbox dikey standını siz mi aldınız yoksa satıcı mı verdi? Saygılarımla.

Hayırlı uğurlu olsun hocam. Emin olun pişman olmazsınız. Aldığım günden beri gayet memnunum şahsen.

@YGder yanlış anlamazsanız eğer ne kadara aldınız ve garanti durumu nasıl cihazın? Xbox dikey standını siz mi aldınız yoksa satıcı mı verdi? Saygılarımla.

1650 TL'ye aldım 15 ay garantisi var dikey standı satın aldığım kişi verdi.

Yeni nesil konsolların çıkmasını ve verginin düşmesini bekleyin bence. Şu an konsol fiyatları gereksiz pahalı. Alırken kasanın ve kontrolcünün temizliğine bakabilirsin. Oyun içerisinde kasma olup olmadığına ve fan sesine bakabilirsin.

2.el Xbox One S alacağım, ben de aldığımda Game Pass açabilecek miyim? (2.el)
Satan kendi hesabını vermez büyük ihtimalle onu ona sorman lazım. Normal Hotmail Outlook hesabı ile giriş yapabilirsin oyun alırken kendi ana hesabına almanı tavsiye etmem bir hesabı 2 cihaz kullanabiliyor. Ortak alıp oyun ücretini yarı yarıya paylaşılıyor. YouTube'dan kardeşlik videolarını izlemeni tavsiye ederim.
1650 TL'ye aldım 15 ay garantisi var dikey standı satın aldığım kişi verdi.

@YGder yanlış anlamazsanız eğer ne kadara aldınız ve garanti durumu nasıl cihazın? Xbox dikey standını siz mi aldınız yoksa satıcı mı verdi? Saygılarımla.

Ben 2.el Xbox One S alacağım aldığımda Game Pass ve GTA 5'i son sürüm oynayabilecek miyim?

Yeni konular

Geri
Yukarı