2. el yurt dışı iPhone 11 alınır mı?

thequeaez

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar size sorum 2. el yurt dışı iPhone 11 alınır mı? Bir de bu cihazı kullanabilir miyim yani yurt dışı olduğu için ne tür sorunlarla karşılaşırım?

Son düzenleyen: Moderatör:
IMEI kaydetmen gerek. IMEI kaydetmek 20 bin TL gibi birşey di (20k+telefon parası) yani mantıklı bir tarafı yok. Birde illaki iPhone almak istiyorum demiyorsan daha mantıklı telefon önerebilirim.

IMEI kaydetmen gerek. IMEI kaydetmek 20 bin TL gibi bir şey di (20k+telefon parası) yani mantıklı bir tarafı yok. Bir de illaki iPhone almak istiyorum demiyorsan daha mantıklı telefon önerebilirim.

Her şey kayıt değil, kayıtsız da kullanılıyor telefonlar.

En fazla 6.500 TL vermenizi tavsiye ederim. Üstüne çıkmayı düşünüyorsan 11 Pro falan bak.

Fiyatı ne kadar hocam? Bence alınmaz. Ya da elinizdeki cihaz nedir?

10k elimdeki telefonda Samsung'a 31 IMEI kaydının 20k olduğunu örenince telefonu almaktan vazgeçtim.

IMEI kaydetmen gerek. IMEI kaydetmek 20 bin TL gibi bir şey di (20k+telefon parası) yani mantıklı bir tarafı yok. Bir de illaki iPhone almak istiyorum demiyorsan daha mantıklı telefon önerebilirim.

Bir telefon buldum fiyatı 9.800 IMEI kaydı yapılı bu cihazı kendi numaramı ekleyip sorunsuz bir şekilde kullanabilir miyim ilerleyen zamanlarda bir şey olur mu?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı