2 erkek 1 dişi anahtarlı USB kablo nereden bulunur?

Burak FIRAT

Hectopat
Daha fazla  
Herkese iyi sosyaller sevgili arkadaşlar, mevcut Setup'um için aşağıda yer alan görseldekine benzer bir USB kabloya ihtiyacım var bu ürünü Amazon Amerika'da buldum Amazon'da ürün 12 dolar kabul edebileceğim bir tutar fakat 18 dolar nakliyat çıkıyor ve 250 TL'yi aşıyor bu tutar benim için fazla.
Türkiye'de ürünü bulma şansım var mı bilgisi olan sahip olan veya konuyla ilgili bilgisi olan varsa bilgi paylaşımı yaparsanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.

617Z8Pi5OCL._AC_SL1500_.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Ne için kullanacaksın, bir USB belleği 2 bilgisayarda kullanmayı bekleme anca sırayla. Sırayla kullanacaksan herhangi bir elektrikçiye 2 tane USB uzatma kablosu götür o lehimler, anahtar da koyar 50-60 TL'den fazla tutmaz.

Herkese iyi sosyaller sevgili arkadaşlar, mevcut Setup'um için aşağıda yer alan görseldekine benzer bir USB kabloya ihtiyacım var bu ürünü Amazon Amerika'da buldum Amazon'da ürün 12 dolar kabul edebileceğim bir tutar fakat 18 dolar nakliyat çıkıyor ve 250 TL'yi aşıyor bu tutar benim için fazla.
Türkiye'de ürünü bulma şansım var mı bilgisi olan sahip olan veya konuyla ilgili bilgisi olan varsa bilgi paylaşımı yaparsanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.

617Z8Pi5OCL._AC_SL1500_.jpg

Bunu al elektronikçiye bir USB erkek kablo daha götür lehimlesin.
İşini fazlası ile görür.

Geri
Yukarı