2 farklı hesabıma aynı maillerin gelmesi

Nanooo

Decapat
Daha fazla  
Mesela herhangi bir şifre sıfırlamasa bir tane hesap olsa bile kayıtlı 2 sinede gidiyor tüm mailler. Neden oluyor bu acaba?

Soruyu biraz daha anlaşılır sorar mısın?

3 tane Gmail hesabım var farklı farklı fakat mesela Steam de herhangi maille bir iş yapacağım zaman bana gelen mail 2 farklı hesaba gidiyor fakat sadece 1 kayıtlı 2 mailde sanki aynıymış gibi.

3 tane Gmail hesabım var farklı farklı fakat mesela Steam de herhangi maille bir iş yapacağım zaman bana gelen mail 2 farklı hesaba gidiyor fakat sadece 1 kayıtlı 2 mailde sanki aynıymış gibi.

Mail adresinize ayrı olarak değil de hepsine birden bakıyor olabilir misiniz?

Telefondan giriyorsanız sol üstte tüm gmail mesajlarını göster gibi bir seçenek vardı (telefon yanımda değil çok hatırlamıyorum) altta 3 tane gmail hesabı olacak hangisine gelen mesajları görmek istiyorsanız ona tıklayın sadece o gmaile gelen mesajlar gözükecek.

Telefondan giriyorsanız sol üstte tüm Gmail mesajlarını göster gibi bir seçenek vardı (telefon yanımda değil çok hatırlamıyorum) altta 3 tane Gmail hesabı olacak hangisine gelen mesajları görmek istiyorsanız ona tıklayın sadece o Gmail'e gelen mesajlar gözükecek.

Ama şöyle 2 heabada geliyor.

Eğer a hesabı b hesabında kurtarma hesabı olarak ekliyse b hesabına gelen mailler A'ya veya a hesabına gelen mailler B'ye geliyor olabilir.

Baktım da değillermiş.

Telefondan giriyorsanız sol üstte tüm Gmail mesajlarını göster gibi bir seçenek vardı (telefon yanımda değil çok hatırlamıyorum) altta 3 tane Gmail hesabı olacak hangisine gelen mesajları görmek istiyorsanız ona tıklayın sadece o Gmail'e gelen mesajlar gözükecek.

Mesela Epic Games'te şifre sıfırlamada sadece mesela bilmemne hesabına kod geliceğini belirtiyor fakat diğer hesaba geçiş yapınca ona da aynı mail atılmış.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı