2 farklı interneti birleştirme

sinanbektas

Hectopat
2 farklı modemim ve her ikisininde ayrı ayrı İnternet abonelikleri mevcut. Ve her ikisi de aynı masada duruyorlar. Ben bunları birbirine bağlayarak hızımı yükseltebilir miyim? İkisi de 24 Mbps.

Ya da benim yapmak istediğim saçmalıktan ibaret olup da, "Aynı nehirde 1 kayıkla gitmek yerine 2 kayığı birbirine bağlayıp daha hızlı gidebilir miyim?" diye bir mantık içerisinde miyim bilemedim. Her neyse, konu hakkında bir fikri olan varsa dediğim gibi yardımlarınızı bekliyor olacağım. Şimdiden sabırsızlanmaya başladım. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Her iki modeme de bağlanıp köprüleme yapabilirsiniz fakat beklediğiniz gibi x2 artış beklemeyin. Önerdiğim bir yöntem de değil, birçok sorunu beraberinde getiriyor. Ayrıca ping ve DNS problemi de olabiliyor. Uğraşmaya değmez profesyonel bir amaç için uğraşmadıktan sonra.

Her iki modeme de bağlanıp köprüleme yapabilirsiniz fakat beklediğiniz gibi x2 artış beklemeyin. Önerdiğim bir yöntem de değil, birçok sorunu beraberinde getiriyor. Ayrıca ping ve DNS problemi de olabiliyor. Uğraşmaya değmez profesyonel bir amaç için uğraşmadıktan sonra.
Yorumunuz için teşekkür ederim. Biraz araştırma yaptım. Galiba alt yapıda bu konuda etken bir eleman. Zaten en fazla 24 mbt.e kadar destek sağlıyormuş. Dolayısı ile bu konuyu gözüm arkada kalarak kapatmak zorundayım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı