2 GB ekran kartı GTA 5 Online'da 40 FPS veriyor

Xayanc

Picopat
Arkadaşlar son zamanlarda artık GTA 5 Online'da en düşük grafiklerde Shadow ve gölgeler kapalı oynuyorum, bu halde 65 FPS üstü alamıyorum, ortama FPS 40 bazen 30 FPS ile oynuyorum, 2 GB ekran kartı ile bu FPS değerleri en düşük ayarlarda normal mi?

Öyle ama kötü gözükür.

Tamam şu an bana gereken cevap; bu ekran kartını alsam taksam kullansam pişman olur muyum? Ekran kartımı yükseltmek istiyorum zaten 2 GB az geliyor bu zamana. https://www.hepsiburada.com/galax-nvidia-geforce-gtx1630-1-click-oc-4gb-64bit-gddr6-dx-12-pci-e-x16-ekran-karti-63nql4hp66ex-p-HBCV000037J2FC?magaza=Hepsiburada

2.el bir ekran kartı alın GB'a o kadar takılmayın yani 4 GB bir ekran kartı 6 GB bir ekran kartından iyi olabilir / örneğin RX 580 4 GB / GTX 1060 6 GB olanını dövüyor güç olarak tavsiyem temiz 2.el ekran kartı almanız 3 bin TL cıvarı bütceniz var ise RX 580 8 GB / GTX 1060 6 GB / GTX 1660 bunlara falan bakın derim.

6600'ü 3000 TL'ye alıyorsa onda vardır bir sıkıntı bizde biliyorz paylaşmayı ama elinde patlar büyük ihtimalle.

Dostum test yapmayı bilmiyor musun sen furmarka sokmayı falan ona bakılırsa her kartta sorun çıkabilir 2. el böyle bir yer 2. kartta hiç de bir sorun yok 6600 2. el piyasası zaten 3000 4000 arası.

Dostum test yapmayı bilmiyor musun sen furmarka sokmayı falan ona bakılırsa her kartta sorun çıkabilir 2. el böyle bir yer 2. kartta hiç de bir sorun yok 6600 2. el piyasası zaten 3000 4000 arası.

Komiksin ne kadar furmark testi yaparsan yap adamlar ekran kartlarını satmadan evvel fırınlıyorlar ve değerler normal çıkıyor fırınlanmıs ekran kartının normal ekran kartı degerlerinden 2 3 derece fark oynuyor bunu fark etmen imkansız.

Komiksin ne kadar furmark testi yaparsan yap adamlar ekran kartlarını satmadan evvel fırınlıyorlar ve değerler normal çıkıyor fırınlanmıs ekran kartının normal ekran kartı degerlerinden 2 3 derece fark oynuyor bunu fark etmen imkansız.

3K verip Obama döneminde kalma kartları mı alacak? Haydi 6600 olmasın 1660 Super, 1660 Ti, RTX 2060, 5600 XT kaç tane kart var. Ne işi varmış yüz senelik 1060'la, 580'le.

Komiksin ne kadar FurMark testi yaparsan yap adamlar ekran kartlarını satmadan evvel fırınlıyorlar ve değerler normal çıkıyor fırınlanmıs ekran kartının normal ekran kartı degerlerinden 2 3 derece fark oynuyor bunu fark etmen imkansız.

He o zaman biz ekran kartı almayalım 2. el :D kendinle çelişiyorsun şu an hem 2. el kart öneriyorsun hem 2. el kartlara önyargılısın.

Yeni konular

Geri
Yukarı