2 GB ekran kartıyla FH 5 oynanır mı?

CleanIElitte

Decapat
Daha fazla  
Forza 5 almaya karar verdim fakat bilgisayarım açar mı emin değilim. Her şey yetiyor ama sadece ekran kartı sıkıntı. Oyun 4 GB VRAM istiyor ve benim ekran kartım 2 VRAM sizce oyun açar mı? Açarsa da yanma olasılığı var mı? Bu arada Steam PUBG içinde aynı durum açıyordu ama en düşük grafiklerde arada drop giriyordu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yanma ihtimali yok ama oynayabileceğinizi sanmam 720p bile oynatmaz muhtemelen. Tavsiyem Fh4 alın hem daha rahat oynarsınız hem de oyun daha ucuz olduğu için paranız bir nebze cebinizde kalır.

Yanma ihtimali yok ama oynayabileceğinizi sanmam 720p bile oynatmaz muhtemelen. Tavsiyem Fh4 alın hem daha rahat oynarsınız hem de oyun daha ucuz olduğu için paranız bir nebze cebinizde kalır.
FH 4 var zaten ama sıkıldım map tan peki FH 5 en düşük grafiklerde kaç FPS verir?

Ekran kartınızı bilmiyorum ama 2GB ile hiçbir zevk alamazsınız.
En düşükte kaç FPS verir?

Forza 5 almaya karar verdim fakat bilgisayarım açar mı emin değilim. Her şey yetiyor ama sadece ekran kartı sıkıntı. Oyun 4 GB VRAM istiyor ve benim ekran kartım 2 VRAM sizce oyun açar mı? Açarsa da yanma olasılığı var mı? Bu arada Steam PUBG içinde aynı durum açıyordu ama en düşük grafiklerde arada drop giriyordu.
Çok zor keyif alırsınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Donanımlarınıza bağlı olarak FPS artacak/düşecektir.
Ben 40 50 FPS e alışığım ondan pek sıkıntı olmaz

Geri
Yukarı