2 GB RAM GTA V açar mı?

Bence 90GB'lik oyunu yüklemeyin boyutu çok hem yüklemesi uğraştırır hem de sizi üzer RAM'i 8 GB yapsanız bile o işlemci ve ekran kartı ile oyun 20 FPS hiç bulaşmayın bence GeForce NOW ile oynayabilirsiniz 14 Mart'ta açılıyor ücretsiz paket ile 1 saat oynayın bence.

Bence 90GB'lik oyunu yüklemeyin boyutu çok hem yüklemesi uğraştırır hem de sizi üzer RAM'i 8 GB yapsanız bile o işlemci ve ekran kartı ile oyun 20 FPS hiç bulaşmayın bence GeForce NOW ile oynayabilirsiniz 14 Mart'ta açılıyor ücretsiz paket ile 1 saat oynayın bence.
GeForce Now`da Rockstar Games`in oyunları bulunmuyor. Stadia ile anlaşma yaptılar diye hatırlıyorum.

Sistem:

İşlemci: i3 540.
Ekran kartı: GT 630.
Anakart: H55M-S

Açabiliyor ama RAM yeter mi, ne kadar kasar? Onu bilmiyorum ve Win 10 64 Bit kullanıyorum. Yani boşta %48 falan kullanılıyor RAM.

GTA 5 önerilen sistem gereksinimleri​

• İşletim sistemi: Windows 7 ve üzeri,
  • İşlemci: Intel Core i5 3470, Q6600,
  • Bellek: 8 GB,
  • Ekran kartı: NVIDIA GTX 660 2 GB,
  • Ses kartı: 0 DirectX 10 uyumlu,
  • Sabit disk alanı: 80 GB.

GTA 5 minimum sistem gereksinimleri

• İşletim sistemi: Windows 7 ve üzeri,
  • İşlemci: Intel Core 2 Quad, Q6600,
  • Bellek: 4 GB,
  • Ekran kartı: NVIDIA 9800 GT 1 GB,
  • Ses kartı: 0 DirectX 10 uyumlu,
  • Sabit disk alanı: 80 GB,
Bu arada minimum sisteme sahip olan insanlar kısaca düşüğünde düşüğünde oynayabiliyor.
Sistem:

İşlemci: i3 540.
Ekran kartı: GT 630.
Anakart: H55M-S

Açabiliyor ama RAM yeter mi, ne kadar kasar? Onu bilmiyorum ve Win 10 64 Bit kullanıyorum. Yani boşta %48 falan kullanılıyor RAM.

Bu arada çok kasar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Benim fikremce açmaz fakat şu videoda ki kişi FPS değeri belirtmeden oynamış. Pek inanasım gelmiyor. GTA 5 yüklü bir oyun çünkü.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Benim fikremce açmaz fakat şu videoda ki kişi FPS değeri belirtmeden oynamış. Pek inanasım gelmiyor. GTA 5 yüklü bir oyun çünkü.
İlk gördüğümde San Andreas sandım.

Yeni konular

Geri
Yukarı