2 GB RAM ile Valorant oynanabilir mi?

Hocam bende HD5570 1GB 128 bit ekran kartı 6 GB RAM var ancak buna rağmen en düşük ayarlar + GameUserSettings'ten bile ayar düşürdüm gene de akıcı bir oyun deneyimi yaşanmıyor sürekli drop yersiniz bazı arkadaşlar 4 GB RAM daha al demiş bende almanı tavsiye ederim ancak gene de çok akıcı bir seviyede oynatmaz biraz daha düşük sistem isteyen oyunlara bakmanızı öneririm.

Hocam bu kaçıncı konunuz bilemiyorum. Bütçenizi yazarak sistem toplama konusu açar mısınız lütfen? 11,5 yıllık işlemci alarak kazıklanmak istiyorsanız sizin tercihiniz.

Hocam bu kaçıncı konunuz bilemiyorum. Bütçenizi yazarak sistem toplama konusu açar mısınız lütfen? 11,5 yıllık işlemci alarak kazıklanmak istiyorsanız sizin tercihiniz.
Kendi işlemcisi daha yeni olabilir önemli olan daha iyi olmasi. Mesela Xeon E5450 mi daha iyidir sence Pentium Dual Core E5700 mü?
Yada pentium Gold 2022 mu daha iyi i5 8200K mi?

Son düzenleme:
Kendi işlemcisi daha yeni olabilir önemli olan daha iyi olması. Mesela Xeon E5450 mi daha iyidir sence Pentium Dual Core E5700 mü?
ya da Pentium Gold 2022 mu daha iyi i5 8200K mi?

Hocam ne alaka? i3 560 Kadar kötü bir işlemci barındıran sistem 1000₺ fiyatına alınır mı sizce?

Yeni konular

Geri
Yukarı