2 GB RAM ile Windows 10 kasıyor

Abi sürekli neden Windows 10 öneriyorsunuz abarttığınız kadar güzel bir işletim sistemi değil ve Windows 10 aşırı arka planda uygulama çalıştırıyor benim sana önerim Win 8.1 Win 7 Linux Mint Ubuntu aralarında Linux olanlar daha hızlı çalışıcaktır Linux'un Windows'dan hızlı olduğu testlerle ispatlandı sen istediğin işletim sistemini seç ama benim önerim Linux yolunda. Ve Linux ile ilgili sorunun olursa forumdakilerden yardım istersin yabancılık çekmessin.

Yani doğru diyorsunuz fakat 12 yaşlarında bir çocuk kullancak bunu Linux yazılımını beceremez gibime geliyor.

Yani doğru diyorsunuz fakat 12 yaşlarında bir çocuk kullancak bunu Linux yazılımını beceremez gibime geliyor.

Anladım siz kullanıcaksınız sandım o zaman eğer ki sistemimi yükselteceğim diyorsanız Win 8.1 kurun.
Yok ben şimdi yükseltmeyeceğim sistemimi diyorsanız temiz Win 7 32 Bit kurun.
Biliyorsunuz ki Win 7 desteği bitti. Ama bir Win 7'nin sürümünün desteği hala bitmedi.

Anladım siz kullanıcaksınız sandım o zaman eğer ki sistemimi yükselteceğim diyorsanız Win 8.1 kurun.
Yok ben şimdi yükseltmeyeceğim sistemimi diyorsanız temiz Win 7 32 Bit kurun hatta.

Tamamdır hocam eyvallah öncellikle RAM' i 4 GB yapıp işlemciyi de bir tık yükseltmeyi düşünüyorum şimdi sizin söylediklerinize karşılık.

Yeni konular

Geri
Yukarı