2 GB RAM ile Windows 10 kullanılır mı?

Sakın kullanma deneyeyim dedim 2 GB RAM'da aşırı kastı 7'ye geçtim daha hafifledi Windows 10'da çoğu oyunda optimizasyon problemi var tavsiye etmem.

Ben de 4 GB RAM ve Intel Dual Core E5200(OC. 3.25) ve HDD (7200RPM) ile denedim. Şu an sorunsuz kullanıyorum (Win10 Pro).Bütün gereksiz şeyleri kapattım her şeyi yaptım ama Win7'deki kadar az RAM kullanımı Win 10 kesinlikle sunmuyor. Ve senin 2 GB RAM'in var. Win 10'u düşünme bile tek çaren Win 7. zaten eski oyunlar Win 10'da calismiyor(Vice City)

Ben de 4 GB RAM ve Intel Dual Core E5200(OC. 3.25) ve HDD (7200RPM) ile denedim. Şu an sorunsuz kullanıyorum (Win10 Pro).Bütün gereksiz şeyleri kapattım her şeyi yaptım ama Win7'deki kadar az RAM kullanımı Win 10 kesinlikle sunmuyor. Ve senin 2 GB RAM'in var. Win 10'u düşünme bile tek çaren Win 7. zaten eski oyunlar Win 10'da calismiyor(Vice City)
Vice City oynamıyorum. Yorumunuz için teşekkürler Windows 8.1 de kalmaya devam edeceğim.

Vice City bal gibi oynuyorum. 32-Bit Home versiyon bir Win10 kurarsan ve arkada dönen gereksiz sistemleri kapatırsan şu anlık bir sorun çıkarmaz merak etme.

Coronavirüs bitsin direk işlemci yenileyeceğim(xeon E5450 almayı düşünüyorum). 1 1.5 yıl idare edermi sence?
Gerek yok. DDR2 sistemler artık öldü.biraz daha para biriktirip DDR3 sistem ikinci el olarak dizelebilirsin.
Vice City bal gibi oynuyorum. 32-Bit Home versiyon bir Win10 kurarsan ve arkada dönen gereksiz sistemleri kapatırsan şu anlık bir sorun çıkarmaz merak etme.

Benim 64 Bit. Ben de 4 gün önce kurdum ve çalışmadı hata verdi. O hatayı internette yazidigimda ise Windows 10'dan kaynaklandığını ve ek veriler kurmam konusunda bilgi aldım. Sonuc olarak o oyun Windows 10'da desteklenmiyor , sorun yaratabiliyor.Ben oynu oyunu win 7 de oynamıştım ek veri kurmadan.

2 GB RAM ile laptopumda 64 Bit Windows 10 Pro çalıştırabiliyorum. Tabi boştayken RAM kullanımı 1.3 GB civarı oluyor yani %65. Windows 8.1'e göre hız olarak çok fark olmadı gibi neden bilmiyorum ama yine de 8.1'e geçtiğimde az da olsa daha hızlı olduğunu farkettim. 8.1 kullanmanı öneririm boşta 400 MB RAM yiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı