2 GB RAM Mac'te sorun yaratır mı?

Hypeplays

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba bilgisayarımda 2 tb harddisk var. Bunun 1 tb sini mac 1 tb sini winsows için ayırmak istiyorum ama 2gb ram var. Mac da kasma olur mu diye bir şüphem var ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Önce sisteminizi yazın.
Anca o zaman kasar mı kasmaz mı kurulur mu gibi sorulara cevap bulabiliriz. Belki de kurulur kim bilir..

2 GB ram ile 10.5ten 10.9a kadar her sürümü kullandım. ML'a kadar sıkıntı çıkmadı ama ML ve Mavericks'te ram eksikliği hissediliyor. 8 Den fazla Chrome sekmesi + iTunes açıkken arada kasmalar yaşıyordum ben.

Merhaba bilgisayarımda 2 tb harddisk var. Bunun 1 tb sini mac 1 tb sini winsows için ayırmak istiyorum ama 2gb ram var. Mac da kasma olur mu diye bir şüphem var ?
Kullanıcağınız sürüme göre değişir, Yosemite ve Mavericks de hissedilebilir bir yavaşlama gözleyebilirsiniz (sistemi yormanıza bağlı olarak). Daha alt sürümlerde pek bir sıkıntı çıkacağını sanmıyorum.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı