2 GB RAM ve 32 Bit Sisteme Oyun Yapma Programı Önerisi

• Konuyu başlatan NH3
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 9
  • Görüntüleme 3B
2 GB RAM ile 2D oyun yapılır mı onu bile hayal edemiyorum ayrıca sisteminiz 32 Bit ve oyun programları genellikle (yarısından çoğu) sadece 64 Bit destekliyor.

2 GB RAM ile 2D oyun yapılır mı onu bile hayal edemiyorum ayrıca sisteminiz 32 Bit ve oyun programları genellikle (yarısından çoğu) sadece 64 Bit destekliyor.

Ben yapıyorum ama güncel bir şey istiyorum. Ne yapalım Far Cry 1'in içindeki editörle yapıyorum, ama güncel iyi bir şey istiyorum. Bir de 2 GB RAM'e Windows 10 olmaz demişsin oluyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yo ben yapıyorum ama güncel bir şey istiyorum napalim Far Cry 1'in içindeki editörle yapıyorum ama güncel iyi bir şey istiyorum bir de 2 GB rama Windows 10 olmaz demişsin oluyor

Dostum 2 GB RAM ile Windows 10 kullanırsan benim kullandığım gibi bir de son sürümse bilgisayara hulk yumruğu geliyor, ben bazen 1703 sürümü veya 1709 sürümüne geçip sonradan son sürüme geçiyorum çok fazla yavaşlama olduğu için.

Yo ben yapıyorum ama güncel birsey istiyorum napalim far cry 1in içindeki editörle yapıyorum ama güncel iyi birsey istiyorum birde 2 gb rama Windows 10 olmaz demişsin oluyor
Dostum 2 GB RAM ile Windows 10 kullanırsan benim kullandığım gibi bir de son sürümse bilgisayara hulk yumruğu geliyor, ben bazen 1703 sürümü veya 1709 sürümüne geçip sonradan son sürüme geçiyorum çok fazla yavaşlama olduğu için.
ama windows 7 idi 8.1 di 8 oldu şimdi 10 -_-
Yani ben 3d de yapıyorum onunla

Geri
Yukarı