2 GB RAM'li Sisteme 64 Bit İşletim Sistemi Kurmak

Hocam Windows 10 kullanıyorum. Sistem boşta en az 3 GB RAM kullanıyor zaten. Pek mümkün olduğunu sanmıyorum.
Abartma. Nereye 3 GB kullanıyor boşta sen bilgisayar kullanmayı bilmiyorsan bunu genelleme yapamazsın. Hiç ayar yapmadan bile boşta en fazla 2 GB RAM kullanıyor Windows 10. Bir iki ayar ile 1.5 GB civarlarına düşüyor.

Abartma. Nereye 3 GB kullanıyor boşta sen bilgisayar kullanmayı bilmiyorsan bunu genelleme yapamazsın. Hiç ayar yapmadan bile boşta en fazla 2 GB RAM kullanıyor Windows 10. Bir iki ayar ile 1.5 GB civarlarına düşüyor.
Bilgisayar kullanmayı bilip bilmediğim konusu tabii ki tartışılır fakat benim bilgisayarım da boşta 3 GB kadar bellek kullanıyor. Çoğu Windows servisi kapalı. Çok bellek olunca çok kullanır Windows. Bilgisayardaki toplam bellekle alakalı biraz da.

Bilgisayar kullanmayı bilip bilmediğim konusu tabii ki tartışılır fakat benim bilgisayarım da boşta 3 GB kadar bellek kullanıyor. Çoğu Windows servisi kapalı. Çok bellek olunca çok kullanır Windows. Bilgisayardaki toplam bellekle alakalı biraz da.
Benim 12 GB RAM var. Senin kaç GB RAM takılı ?

Evet . Boşta bilgisayar dururken 3 GB kullanması benim kullanamama dan kaynaklı. Ne kadar saçma bir yorum yapıyorsunuz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı