Çözüldü 2 GB Tabanlı Sistem macOS uyumu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Veli_Darkham

Decapat
Bende 2 GB RAM + 2 GB ekran kartı olan içinde Windows 7 Ultimate bir PC var. Babam için macOS kurmak istiyorum. Sadece internete giriyor. Hızlı olur mu?

Windows'a hep bir şeyler indirip virüs bulaştırıyor. Nette rahat gezer mi ya da kullanaiblir mi ? Sormak istedim. O yüzden bu foruma geldim. Vevaplarsanız minnetar kalırım. Şimdiden teşekkürler :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Hackintosh için donanımın uyumlu olması gerekiyor. Malesef 2 GB Ram ve 2 GB Ekran Kartı bilgisi yeterli değil. Tam donanım bilginizi paylaşırsanız yardımcı olabiliriz.

macOS eski bilgisayarlara can vermek için geliştirilen bir işletim sistemi değil. Kurulum dosyası bile 7 GB...

Linux dağıtımlarına yönelin. Ubuntu gibi, ya da Mint:

Download - Linux Mint

macOS eski bilgisayarlara can vermek için geliştirilen bir işletim sistemi değil. Kurulum dosyası bile 7 GB...

Linux dağıtımlarına yönelin. Ubuntu gibi, ya da Mint:

Download - Linux Mint
sayın recep bey söylemiş olduğunuz linux dağıtımları bu internette rahat gezme ihtiyacını karşılar mı ? birde driverlar'da sorunlar yaşarmıyım cevabınız için teşekkürler

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı