2 GB VRAM hala yeter mi?

Lemvo

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, i5 1135G7 ( 11th gen) MX350 2 GB GDDR5 harici ekran kartı, 8 GB DDR4 3200 MHz RAM, 512 GB M.2 SSD Dell bir cihazı kullanıyorum. Bununla düşük grafiklerde bile olsa akıcı oyun oynayabilir miyim yani yeter mi 2 GB VRAM düşük ayarlar için?

Cihaz zaten VRAM'ın yetmediği yerde sistem RAM'inden kullanıyor. Rahat oyun oynarsın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oynayacağın oyuna göre değişir. GTA vc falan oynayacaksan yeterli Cyberpunk falan oynayacaksan yetersiz.

3A oyun oynamayacağım, o oyunları alacak kadar bütçem yok zaten, düşük-orta segment oyunları akıcı oynasam kafi. Bir de bu laptop hangi segmente giriyor.

O kart ile oynayacağın oyunlar için VRAM yeterli. Eğer kart güçlü ise ama VRAM 2 GB ise evet yetmez. Ben Vega8 2 GB VRAM ile çok güzel oyunlar oynadım.

O kart ile oynayacağın oyunlar için VRAM yeterli. Eğer kart güçlü ise ama VRAM 2 GB ise evet yetmez. Ben Vega8 2 GB VRAM ile çok güzel oyunlar oynadım.

Laptopu yeni aldım sayılır, ondan konu açtım hocam merak ettiğimden, MX350 yeter yani düşük grafikler için oyunlarda öyleyse.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…