2 günde Abra A5 V17.1 sistemde %17,5 fiyat artışı

mk34_34

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul/Türkiye
Bilirsiniz siz daha yıl sonu veya ocak ve temmuz zammı almadan ürünler her ay zamlanır. Bir ürün yıl içinde 10 defa zam alırken siz yılda maksimum (Kamu personeli dahil) 2 (İki) zam alırsınız. Aşağıda paylaştığım ürün daha önce 5.000 TL, 6000 TL civarındaydı. Aynı ürün yıl içinde yükseldi de yükseldi. Bir hafta önce 10.800, 00 TL olan bilgisayarın 12.499, 00 TL'ye geldiğini görüyoruz. Yorumu size bırakıyorum.

Bilirsiniz siz daha yıl sonu veya ocak ve temmuz zammı almadan ürünler her ay zamlanır. Bir ürün yıl içinde 10 defa zam alırken siz yılda maksimum (Kamu personeli dahil) 2 (İki) zam alırsınız. Aşağıda paylaştığım ürün daha önce 5.000 TL, 6000 TL civarındaydı. Aynı ürün yıl içinde yükseldi de yükseldi. Bir hafta önce 10.800, 00 TL olan bilgisayarın 12.499, 00 TL'ye geldiğini görüyoruz. Yorumu size bırakıyorum.

RTX 3050'li laptop 5-6 bin lira mıydı? Paralel evrende falan mı yaşıyorsunuz hocam? Monster sene başında eski nesil laptoplarını dahi çeşitli pazar yerlerinde bu fiyattan yüksek veriyordu.

2017'de GTX 1060'lı dizüstünü 6500'e aldım. Daha sonra çıkan RTX 2060'lı sistemler 10 bin TL civarında çıktı, şimdi RTX 3060'lar 15 bin TL üstünde. Parası değer kaybeden bir ülke olmasak artış yeni teknoloji maliyeti falan derken %10-15 fark ederdi. Bizdeki fark %250'ye ulaşıyor, o da şimdilik. :)

Bu fiyatların artmasının sebebi, satılan ürünün yerine daha pahalıya konması. Bir hafta önceki maliyet ile şimdi ki maliyet arasında uçurum olduğu için, hemen zam yapıyorlar ki ürünün yerini doldurma maliyetini karşılasın.

RTX 3050'li laptop 5-6 bin lira mıydı? Paralel evrende falan mı yaşıyorsunuz hocam? Monster sene başında eski nesil laptoplarını dahi çeşitli pazar yerlerinde bu fiyattan yüksek veriyordu.
Ne gereksiz bir laftır bu ya! Paralel evrende yaşamıyorum. Bu laf sokma çaban nedir? Beni tanımadan bu kelimeyi nasıl kullanılıyorsun anlamıyorum. Olsun, hadi 6000' da değil 7000-8000 tl arasında fiyat olmuş olsun. Ben burada sana hesap vermek zorunda mıyım? Bu arada verdiğim rakamlar gerçek.
@Asdasgudas
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu video üreticisinin altına yorum yapan bir izleyicinin 2 ay önce ki yorumuna bakabilirsin. 8000 tl olduğunu yazmış. Video' ya atılan mesaj altta,

turgut ışık

2 ay önce
Çok beğenmedim test sonuçlarına göre, düşük fps yüksek fiyat 8000 civarı galiba elden toplanilsa daha iyi sonuçlar alınabilecek bilgisayar toplanilabilir..

Yeni konular

Geri
Yukarı