2 Haftalık tatil için anime ve oyun önerisi

egeyardimli

Hectopat
Merhabalar ben 2 hafta yazlığıma gidip tatil yapacağım. Oynayabileceğim güzel küçük oyun var mı bildiğiniz? Bilgisayarım kötü o yüzden Mario vb. güzel olur. Bir de birkaç anime izlemek istiyorum orada İnternet olmayacak. Bu yüzden önereceğiniz çok uzun olmayan 1-2 anime var mı? İzlediğim animeler (Pokemon, Beyblade vb. hariç) Death Note ve Charlotte. Bunların dışında güzel indirip izleyebileceğim anime istiyorum. Animelerin konusu ise özel güçler vb. güzel olur gizem aksiyon falan. Romantizm pek sevmem içinde olabilir ama onun dışında romantizm konulu kötü olur. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
K Project, Kyoukai no Kanata, No Game No Life, Zankyou no Terror ve Evangelion oneririm. Eger yasin 15-16'dan kucukse Evangelion izlemeni cok onermem cunku asiri fazla kafani bozar. Oyun olarak Undertale, GTA San Andreas oneririm.

K Project, Kyoukai no Kanata, No Game No Life, Zankyou no Terror ve Evangelion oneririm. Eger yasin 15-16'dan kucukse Evangelion izlemeni cok onermem cunku asiri fazla kafani bozar. Oyun olarak Undertale, GTA San Andreas oneririm.
Evangelion bence dediğiniz gibi izlenebilir. Çok sevdim ilk bölümlerini.

Şuan %94 indirim ile 131TL den 8TL ye indi Just Cause 3 kaçırma derim. Büyük indirim.

Anime konusunda yardımcı olayım.
Gintama eğlencelidir ve uzundur ama istediğiniz yerde bırakabilirsiniz çünkü bunu ana karakter de itiraf ediyor ki varmak istediği hiçbir amaç yok. Her bölümde vermek istediği mesajı azar azar veriyor zaten.
Sao, ben pek sevmem ama insanlar bayılıyor. Anime de sanal oyun vs de var. Ayrıca buna benzer no Game no Life olabilir. Tatlı shiro ve gamer abişinin maceraları. Bu animeleri izleyeli uzun zaman oldu ama son ikisinin konusu bilgisayar oyunlarıyla da ilgili olduğu için önerdim.
Umarım beğenirsiniz. Şimdiden iyi tatiller ve iyi seyirler!

Geri
Yukarı