2 Kişilik Hikayeli Oyun Önerisi

A Way Out yan yana mı yoksa online olarak mı birlikte oynanıyor?
Her iki türlü de oynanabiliyor hem online hem de yanınızdaki arkadaşınızla.

Yan yana(split screen) oynarsanız oyun koluna ihtiyacınız olacak, yani 1 kişi kol ile diğeri klavye ile oynayacak. Her iki kişinin klavyeden oynamasına izin vermiyor oyun.

Her iki türlü de oynanabiliyor hem online hem de yanınızdaki arkadaşınızla.

Yan yana(split screen) oynarsanız oyun koluna ihtiyacınız olacak, yani 1 kişi kol ile diğeri klavye ile oynayacak. Her iki kişinin klavyeden oynamasına izin vermiyor oyun.
Ama sonuçta online oynandığında klavyeyle oynanıyor di mi bir de fiyat ne kadar bilgi verir misiniz?

A way out. Üstelik sen alırsan arkadaşının almasına gerek yok. Mükemmel bir hikayesi var. Oyunun sonu çok vurucu. Puanına bakarsan 90 dan aşağı veren yok. Oyunu oynayanların incelemelerine de bakabilirsin. Türkçe yaması da var. Hikayeli bir oyun arıyorsan oynayabileceğin en iyi oyun.
@unloomer Evet eğer online oynayacaksanız her iki kişide klavyeden oynayabilir. Origin üzerinden fiyatı 30€. Oyunu bir kişinin alması yeterli.

Hocam oyunu bir kişinin alması yeterli derken? Arkadaşımın premier hesabı var. O oyunu kütüphaneye ekledikten sonra beraber nasl oynuyoruz? Ben satın almadan kendi Origin hesabımdan nasıl indireceğim ve beraber nasıl gireceğiz? Bu oyun hakkında bilgim sıfır fakat çok ilgimi çekti ve arkadaşımla oynamak istiyorum.

Hocam oyunu bir kişinin alması yeterli derken? Arkadaşımın premier hesabı var. O oyunu kütüphaneye ekledikten sonra beraber nasl oynuyoruz? Ben satın almadan kendi Origin hesabımdan nasıl indireceğim ve beraber nasıl gireceğiz? Bu oyun hakkında bilgim sıfır fakat çok ilgimi çekti ve arkadaşımla oynamak istiyorum.

PS4, Xbox One ve PC için yayınlanacak olan oyunu tek bir kişinin alması yeterli olacak, bu kişi bir arkadaşına oyunun deneme versiyonunu indirmek üzere davetiye gönderebilecek ve bu davetiye sayesinde o arkadaşınız da oyunu ücretsiz olarak baştan sona kadar sizinle birlikte oynayabilecek.

Kaynak: Oyungezer Online - Haberler

A Way Out. Üstelik sen alırsan arkadaşının almasına gerek yok. Mükemmel bir hikayesi var. Oyunun sonu çok vurucu. Puanına bakarsan 90'dan aşağı veren yok. Oyunu oynayanların incelemelerine de bakabilirsin. Türkçe yaması da var. Hikayeli bir oyun arıyorsan oynayabileceğin en iyi oyun.

Hocam sen alırsan at, arkadaşının almasına gerek yok muhabbetini biraz daha açabilir misin sana zahmet?

A Way Out. Bu oyun EFSANE! Hikayesi, grafikleri mükemmel ve bir spoiler veriyorum, OYUNUN SONUNDA AĞLADIM. Çok üzücü bitiyor. Şu ana dek oynadığım en iyi oyun A Way Out.

Geri
Yukarı