2 klayve 2 mouse 2 kulaklık önerisi

WoLeRm

Hectopat
Makaleler
11
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar bilenler bilir yakın zamanda yani yazın bir PC toplayacağım ve haliyle klavye mouse gibi çevre bilimleri de alacağım. Bu arada başlık doğru ha. 2 set istiyorum fakat birinci set daha çok oyun içinken ikinci set gündelik kullanım için olacak. Ben şöyle düşündüm;
1.set: Viper Ultimate, K100, virtuoso se/g Pro X Wireless.
2. set: K530 ve K380, g733. mouse için bir fikrim yok.
Bütçem ilk set için bir nevi sınırsız fakat mouse ve kulaklık kablosuz olmalı. İkinci set için klavyeler son kararım. Kulaklık da iyi gibiydi. İncelemeler güzeldi. Mouse içinse kablosuz olarak 500-700TL arası bütçem var.
@hadwiger
@TÇB.
@Samotne Ciasteczka.
İyi sosyaller.

1. set;
Mouse için iki seçeneğin var;
(Performans.)

(Verimlilik.)

2. set;

1. set;
Mouse için iki seçeneğin var;
(Performans.)

(Verimlilik.)

2. set;

Açıkçası kulaklık olarak virtuoso veya G PRO X dışında düşünmüyorum. Sence hangisi?
Ayrıca 1. setin klavyesi Türkçe olarak ne olabilir?
2. sete bayıldım. Sadece kulaklık için aklım G733'te kaldı.

Açıkçası kulaklık olarak Virtuoso veya G PRO X dışında düşünmüyorum. Sence hangisi?
Bence Virtuoso.
Ayrıca 1. setin klavyesi Türkçe olarak ne olabilir?
Çok kızacaklar, biliyorum ama Romer-G switch'li G613 olabilir.
2. sete bayıldım. Sadece kulaklık için aklım G733'te kaldı.
G733 olabilir, şahsen 450BT al. G733 daha oyun ağırlıklı.

Bence virtuoso.

Çok kızacaklar, biliyorum ama Romer G Switch'li G613 olabilir.

G733 olabilir, şahsen 450BT al. G733 daha oyun ağırlıklı.

1. setin klavyesi kablolu olabilir. Ben bek beğenmedim o klavyeyi. G733 alacağım herhalde çünkü arada bir arkadaşım gelirse o da nasiplensin.

G733'ün mikrofon kalitesi berbat hocam, bilginiz olsun. Mikrofonunu hiç kullanmayacaksanız ya da ayrı bir mikrofonunuz varsa güzel bir kulaklık.

Ben Virtuoso öneririm. Bir süre kullanma şansım oldu. Deri olduğu için çok bunalttı, geri iade edip Void Elite'ye geri döndüm. Deri olduğu için bunaltmaz derseniz tereddütsüz alınır.

Arkadaşlar bilenler bilir yakın zamanda yani yazın bir PC toplayacağım ve haliyle klavye mouse gibi çevre bilimleri de alacağım. Bu arada başlık doğru ha. 2 set istiyorum fakat birinci set daha çok oyun içinken ikinci set gündelik kullanım için olacak. Ben şöyle düşündüm;
1.set: Viper Ultimate, K100, virtuoso se/g Pro X Wireless.
2. set: K530 ve K380, g733. mouse için bir fikrim yok.
Bütçem ilk set için bir nevi sınırsız fakat mouse ve kulaklık kablosuz olmalı. İkinci set için klavyeler son kararım. Kulaklık da iyi gibiydi. İncelemeler güzeldi. Mouse içinse kablosuz olarak 500-700TL arası bütçem var.
@hadwiger
@TÇB.
@Samotne Ciasteczka.
İyi sosyaller.
İzlediğim incelemelere göre Virtuoso SE'nin mikrofonu berbat. İşin garibi normal Virtuoso'nun mikrofonu da
ha kaliteli. Klavyede mekanik yerine optik anahtrlı klavyelere yönelmelisin. Mekanikten daha iyiler.
Fare olarak Viper Ultimate iyi tercih. Aynı sensör ve anahtarı kullanan Deathadder V2 kullanıyorum. Çok memnunum. Bu farelerde de mekanik yerine optik anahtar kullanılıyor. Tercih sebeplerimden biriydi.

Çok hakim değilim ama Corsair K100'den daha mı iyi?
Ben Corsair en iyi klavye üreticisi diye biliyorum.

Geri
Yukarı