2 kupa kahve + Modiwake enerjik ve mutlu hissettiriyor

GreatArcher

Kilopat
Makaleler
1
Bugün uyandığımda çok uykuluydum ve depresiftim. 2 kupa Jacobs Monarch Cronat Gold + Modiwake ile şu an içim içime sığmıyor. Kullandığım 3 tane de antidepresan ilaç var yüksek dozda. Şu an kendimi oldukça mutlu hissediyorum ve içim içime sığmıyor resmen. Odaklanmam, enerjim falan da arttı. Bugün en az 10 tane makale yazarım ben.

Bugün uyandığımda çok uykuluydum ve depresiftim. 2 kupa Jacobs Monarch Cronat Gold + Modiwake ile şu an içim içime sığmıyor. Kullandığım 3 tane de antidepresan ilaç var yüksek dozda. Şu an kendimi oldukça mutlu hissediyorum ve içim içime sığmıyor resmen. Odaklanmam, enerjim falan da arttı. Bugün en az 10 tane makale yazarım ben.
Ne güzel işte.

cevapla lütfen bana yeni yazıldı 2 gün oldu kullanmalı mıyım gerginlik var mı iyi geliyor mu ve tolerans demişsin etkisi ne kdr sürdü ne kdr devam ettin 100 mg şuan nasıl şey yapmalıyım anlat işte

Yeni konular

Geri
Yukarı