2. monitör için yapılması gereken ayarlar

Bütün ayarlar buradan yapacaksın. Ekranın konumu, çözünürlüğü vs. bütün ayarları çok basit bir şekilde yapabilirsin. Keyfine göre.

Dosya Ekleri

• 1.JPG
    1.JPG
    68,7 KB · Görüntüleme: 55
Hocam ben beceremedim biraz. Çift ekran arası mouse geçisi ve 2 ekran tek görüntüyü nasıl yapabileceğimi söylebilir misiniz?
Mouse geçişi için ekranı genişlet yapmanız gerekiyor. 2. fotoğrafta ok ile gösterdiğim kısımda. 2 ekran tek görüntü derken ne demek istediğinizi anlayamadım. Duvar kağıdından mı bahsediyorsunuz?

Hocam ben beceremedim biraz. Çift ekran arası mouse geçisi ve 2 ekran tek görüntüyü nasıl yapabileceğimi söylebilir misiniz?
2 ekran tek görüntü istiyorsanız Win+P basıp Yinele'yi seçin. Çift ekran istiyorsanız arkadaşın dediği yerden ayarlayacaksınız. İkinci monitör birincinin neresindeyse o ekranda da oraya çekin ve bırakın.

İki ekran tek görüntüden kastım mesela bir oyun açıyoruz yarısı 1. monitörde yarısı 2. monitörde. Bu arada benim sağdaki monitörümden sağa doğru gidince soldaki monitöre geçiyor imleç. Onu nasıl tam tersi yapabilirim?

Dediğim harici bir de yan monitörümde bir şey açmaya kalkınca ama monitörde açılıyor bunu nasıl çözebilirim?

Geri
Yukarı