2. monitör siyah ekranda kalıyor

Daha fazla  
Meslek
Anestezi Teknikeri
Merhaba. MSI G271 monitör aldım. HDMI ile bağlayarak 1. ekran olarak ve sorunsuz olarak çalışıyor. Eski monitörüm Samsung S19C150F monitörümü VGA to DisplayPort dönüştürücü ile bağladım. İlk bağladığımda görüntü geliyor ancak 10 saniye sonra açılıp kapanmaya başlıyor, ardından tamamen siyah ekrana geçiyor.
Yeni ekranı takmadan önce sorunsuz çalışıyordu.
Görüntü ayalarında iki ekran da algılanıyor.
@B7K @kvzey @AlperNCE çözebildiniz mi?

A
Merhaba. MSI G271 monitör aldım. HDMI ile bağlayarak 1. ekran olarak ve sorunsuz olarak çalışıyor. Eski monitörüm Samsung S19C150F monitörümü VGA to DisplayPort dönüştürücü ile bağladım. İlk bağladığımda görüntü geliyor ancak 10 saniye sonra açılıp kapanmaya başlıyor, ardından tamamen siyah ekrana geçiyor.
Yeni ekranı takmadan önce sorunsuz çalışıyordu.
Görüntü ayalarında iki ekran da algılanıyor.
@B7K @kvzey @AlperNCE çözebildiniz mi?
Arkadaşımda birebir aynı sorun vardı. Birini dp diğerini hdmi ile bağlayınca sorunu düzeldi öyle bir imkanınız var ise deneyim.

Arkadaşım rtx 2060 ile 2 monitör kullanıyordu. 1hdmi 3dp girişi var. Bir tanesini hdmi ile kullanırken diğerini dp to hdmi ile kullanıyordu. Farklı bir monitör satın alıp normal bir dp kablosu ile kullandı, diğer dp girişi olmayan monitoru de hdmi kablosu ile kullanınca sorunu çözülmüş oldu. Sorunu böyle çözüldü yani. Hdmi olan monitörde dp var ise ona bir dp kablosu satın alın. Vga olanda da hdmi girişi vardır diye düşünüyorum.
Hocam onu şu anda deneyemiyorum maalesef. Ekran kartımda 3 DP, 1HDMI girişi var. 1. monitör HDMI, 2. monitör VGA. Elimdeki dönüştürücüler de sadece VGA girişli.

Yeni konular

Geri
Yukarı