2 monitör ve kasa için 600 TL masa önerisi

Ortadaki ayağı arkaya yakın monte etti sürekli geçtiği için. İki monitör, laptop ve kasa vardı ve ortada değildi hepsi. Laptop bir yanda masaüstü bir yandaydı.
Şahsen ben tek monitör, laptop, ekipmanları ve kitapları koyuyorum üstüne, kasa altta kalıyor. Yine de ortadan eğilmesi ilginç geldi bana. En iyisi marangoza yaptırmak gibi gözüküyor o zaman.

Şahsen ben tek monitör, laptop, ekipmanları ve kitapları koyuyorum üstüne, kasa altta kalıyor. Yine de ortadan eğilmesi ilginç geldi bana. En iyisi marangoza yaptırmak gibi gözüküyor o zaman.
Hocam rica etsem o ortadaki ayağın fotoğrafını atabilir misiniz nerede duruyor, oturuşu engelliyor mu gibi.

Sonunda eksiklerle de olsa beyaz bir set up kurma hayalimin çoğu parçası gerçekleşti. Kasa ve monitörlerde ileride tekrar ne zaman değişirim bilmiyorum yada boyarım şuanlık böyle kullanma niyetindeyim. Masa önerileri için teşekkürler. @RamooY Ekran kartı geldi fakat aldığım fiyatın üstüne teklif geldi 2 tane getirtmiştim 2sinide sattım şuanlık 1060 ile devam ediyorum. Hepinizin yardımları için teşekkürler.
Masa linki.

1.jpeg
2.jpeg
3.jpeg

Sonunda eksiklerle de olsa beyaz bir set up kurma hayalimin çoğu parçası gerçekleşti. Kasa ve monitörlerde ileride tekrar ne zaman değişirim bilmiyorum yada boyarım şuanlık böyle kullanma niyetindeyim. Masa önerileri için teşekkürler. @RamooY Ekran kartı geldi fakat aldığım fiyatın üstüne teklif geldi 2 tane getirtmiştim 2sinide sattım şuanlık 1060 ile devam ediyorum. Hepinizin yardımları için teşekkürler.
Masa linki.

Eki Görüntüle 1167099Eki Görüntüle 1167100Eki Görüntüle 1167101
Öncelikle hayırlı olsun. Merakımdan soruyorum masada monitörü sallama gibi bir durum var mı? Benim masam özellikle direksiyon setiyle inanılmaz sarsıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı