Çözüldü 2. monitörde bir yere basınca ana monitördeki oyun aşağı alınıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

DoktorBey19

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Tıp Doktoru
CS:GO oynuyorum, 2. monitörde herhangi bir yere basınca ana monitördeki oyunu aşağıya alıyor. Çok sinir bozucu. Oyun küçülmeden 2. monitörde işlem yapamıyor muyuz? Yok mu bunun çözümü arkadaşlar?

Pencereli tam ekran yapınca düzelir fakat bu sefer de oyunun çözünürlüğünü değiştiremiyorum.

2. monitörü oyunu simge durumuna küçültmeden kullanma
Başka birisi böyle bir çözüm sunmuş fakat bilgisayarına zararı var mıdır bilmiyorum anti-virüslerle taratmayı unutma.

Kısacası şöyle demiş; " Yok ben Full Screen de oynayayım ama yine de yan monitöre geçeyim ve oyun görev çubuğuna düşmesin diyorsan Actual Multiple Monitor adlı bir yazılım var. Onda Full Screen oyunların görev çubuğuna düşmesini engelleme seçeneği var. Full Screen bile olsa ekranda kalıyor. "

2. monitörü oyunu simge durumuna küçültmeden kullanma
Başka birisi böyle bir çözüm sunmuş fakat bilgisayarına zararı var mıdır bilmiyorum anti-virüslerle taratmayı unutma.

Kısacası şöyle demiş; " Yok ben Full Screen de oynayayım ama yine de yan monitöre geçeyim ve oyun görev çubuğuna düşmesin diyorsan Actual Multiple Monitor adlı bir yazılım var. Onda Full Screen oyunların görev çubuğuna düşmesini engelleme seçeneği var. Full Screen bile olsa ekranda kalıyor. "
Hallettim kardeşim çok teşekkür ederim :)

Yeni konular

Geri
Yukarı