2. monitöre görüntü gelmiyor

Link koymamışım şimdi düzeltim izleyin.

Ne iş için gereksiz acaba ?. GT 730 ile gidip oyun oynamaya çalışın kanser olursunuz.
Oyun oynamak için alınmıyor o kartlar. Ayrıca GT 730 üstü çoklu monitör için gereksiz iş için.
Dediğiniz yöntem belki işe yarayabilir ama iki ekranın çözünürlüğü aynı değilse eyvah.

Link koymamışım şimdi düzeltim izleyin.
Gördüm ve inandım. Değişik bir şok geçirsem de, el elden üstündür. Doğruymuş.

Ama... oyun oynamaya çalışırsa full screen yapamaz çünki tam ekran iğrenç olacak ve de çözünürlük yüksek olduğu için alet çok kasacaktır.

İlginç.. başarılı.

Gördüm ve inandım. Değişik bir şok geçirsem de, el elden üstündür. Doğruymuş.

Ama... oyun oynamaya çalışırsa full screen yapamaz çünki tam ekran iğrenç olacak ve de çözünürlük yüksek olduğu için alet çok kasacaktır.

İlginç.. başarılı.
Kaliteli cihazlarda bu sorunlar olmaz. Hem ayrıca ekranın birinde oyun oynarsa sıkıntı çıkmaz çözünürlük açısından.

Oyun oynamak için alınmıyor o kartlar. Ayrıca GT 730 üstü çoklu monitör için gereksiz iş için.
Dediğiniz yöntem belki işe yarayabilir ama iki ekranın çözünürlüğü aynı değilse eyvah.
İki ekran çözünürlüğü aynı olmasa bile işe yarar bu yöntem çünkü adı üzerinde extend yani genişletme. Örnek olarak FHD olan laptop ekranını 1650x1050 mönitorum ile kullanıyorum. ve iş içinse 3D ve AI harici programlama vb. işler için iş görür GT730.

Geri
Yukarı