2. monitörün görüntüsünü anakarttan alıyorum, bir sorun yaratır mı?

rintarou

Hectopat
2. monitörün görüntüsünü anakarttan alıyorum, 7800x3D işlemcim var. Ekran kartı 4070 Ti.
Anakarttan görüntü aldığım monitör G321Q model.
Ekran kartına takılı olan 3223D.

İşlemcinin ekran kartını kullanır. Eğer ki 2. monitorde oyun oynamayacaksan sorun çıkmaz.

Ekran kartına bağlı olan FPS düşüşü yapmaz o zaman değil mi?
Şimdi doğru mu anladım ilk monitörde oyun oynayacaksın bu yüzden ekran kartına bağlı, o zaman sorun çıkartmaz sonuçta işlemcinin GPU'suna oranla çok daha güçlü bir GPU ikinci monitörü ne için kullanacığınızı bilmiyorum ama 2. olan daha güçsüz olduğundan oyunları ilkine göre daha kötü açacaktır artı olarak FPS düşüşleri yaşayacaksın.

İlkini oyun için, ikincisi ile oyun oynanmaz.

Şimdi doğru mu anladım ilk monitörde oyun oynayacaksın bu yüzden ekran kartına bağlı, o zaman sorun çıkartmaz sonuçta işlemcinin GPU'suna oranla çok daha güçlü bir GPU ikinci monitörü ne için kullanacığınızı bilmiyorum ama 2. olan daha güçsüz olduğundan oyunları ilkine göre daha kötü açacaktır artı olarak FPS düşüşleri yaşayacaksın.

İlkini oyun için, ikincisi ile oyun oynanmaz.

Şu şekilde, oyun oynadığım monitör ekran kartına bağlı öyle görüntü alacağım CPU'ya bağlı. Bu durum yine de oyun oynadığım monitörde FPS düşüşü yaşatır mı?

2. monitörde tam performans alamazsınız 1. monitöre bir etki yapmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı