Çözüldü Hyundai B70a monitörün sallanması sorun yaratır mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

oğuz13

Picopat
Monitör
Hyundai B70a
Monitörüm Hyundai B70a eski model. (İlk çıkan LCD monitörlerden.)
En ufak sarsıntıda fena sallanıyor bu bana sorun çıkarır mı bu arada?
Bu kadar eski monitörü ne yapacaksın diyenlere monitör almaya param yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Ben LCD monitörümu temizlerken dövüyorum sallanıyor sarsılıyor çarptı bir ara elim hatta hiçbir şey olmuyor 🤣

Benim monitör modifiye monitöre uygun adaptör bulamadık bir tane 12 Volt 3 amper adaptör bulduk onu da soketin yerine monitörü söküp lehimledik kabloyuda soyarken ferriti kestik ama sorun olmadı.

Arkadaşlar küçük bir kaza sonrası monitör ayağından çıkacak kadar sallandı klavyenin üstüne düştü hiçbir şey olmadı sorun yok.
Monitörüm Hyundai B70a eski model. (İlk çıkan LCD monitörlerden.)
En ufak sarsıntıda fena sallanıyor bu bana sorun çıkarır mı bu arada?
Bu kadar eski monitörü ne yapacaksın diyenlere monitör almaya param yok.

Ben LCD monitörümu temizlerken dövüyorum sallanıyor sarsılıyor çarptı bir ara elim hatta hiçbir şey olmuyor 🤣

Benim monitör modifiye monitöre uygun adaptör bulamadık bir tane 12 Volt 3 amper adaptör bulduk onu da soketin yerine monitörü söküp lehimledik kabloyuda soyarken ferriti kestik ama sorun olmadı.

Arkadaşlar küçük bir kaza sonrası monitör ayağından çıkacak kadar sallandı klavyenin üstüne düştü hiçbir şey olmadı sorun yok.

Son düzenleme:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı