2 noodle aynı anda nasıl yapılır?

leventtttt

Centipat
Şimdi ben bir tane noodle yiyince doymuyorum ama iki tane ayrı ayrı yapınca da tüp bitiyor. Normalde bir tane yaparken 1.5 su bardağı su koyuyorum iki tane aynı anda yaparken 3 su bardağı mı koymak gerekir yoksa 2, 2.5 su bardağı koysam olur mu? Çünkü iki tane yapınca tadı bir tane yapıncakiyle aynı olmuyor.

Şimdi ben bir tane noodle yiyince doymuyorum ama iki tane ayrı ayrı yapınca da tüp bitiyor. Normalde bir tane yaparken 1.5 su bardağı su koyuyorum iki tane aynı anda yaparken 3 su bardağı mı koymak gerekir yoksa 2, 2.5 su bardağı koysam olur mu? Çünkü iki tane yapınca tadı bir tane yapıncakiyle aynı olmuyor.
Aynı koy üstüne de çatal koy bastırsın ikisi de batsın suya.

İlla 2 katına çıkarmak zorunda değilsiniz suyu. Dediğiniz gibi 2-2,5 bardakla yapabilirsiniz. Hatta ilk 1-2 dk suda kalmasını sağlarsanız 1,5 bardakla da yaparsınız.

2.5 su bardağı koyup birazcık azaltabilirsin suyu bu sayede baharat ve sosların tadı daha yoğun olur. Ayrıca Jumbo muydu öyle bir şey vardı biraz daha büyük. Belki kesmeyebilir ama bir bakabilirsin istersen.

İlki için harcadığın suyu değiştirmeden ikinciyi kattığında hepsi haşlanabiliyorsa su miktarını değiştirmene gerek yok.

2, 5 su bardağı koy daha lezzetli olur, onun dışında normal olduğu gibi suyu kaynak içine at baharat ve yağları at karıştır tabağa al ye.

Yeni konular

Geri
Yukarı