Steam 2 saati geçmiş oyunu iade edilir mi?

iade neden ediyorsun? Almayı düsünüyordum
Forza Horizon 4'ü 75 saat oynadım. Arada pek bir fark göremedim ve tek sebep de bu değil tabii ki. Artık nedense bilgisayar oyunlarından yavaş yavaş uzaklaşıyorum. Bu iki sebepden dolayı iade etmek istedim.

İndirimde Forza Horizon 5 aldım. Toplam oynama sürem 3.7 saat. Ancak ücretsiz fırsatından yararlandığım için oradan da çok saat saymış. Yani kısacası bu oyuna para verip aldıktan sonra maksimum 1-1.30 civarı oynamışımdır. Bir şekilde ücretsiz hafta sonunda oynadığım saati hesabımdan kaldıramaz mıyım?
Hayır, iade edemezsiniz.

Ben de The Binding of Isaac: Rebirth 'ü 3,6 saate yakın oynamıştım ama iade almadılar, son zamanlarda çok oyun iade ettiğim için de olabilir..

Belki onlarca kez denemişimdir. Hiçbirinde iade almadılar. Hepsi de 2 saati tamamlamış 3 saati geçmemiş oyunlar. Açıklayıcı şekilde İngilizce olarak yazmıştım. Bazen kabul ediyorlar diyenler işkembeden sallıyor bence.

Belki onlarca kez denemişimdir. Hiçbirinde iade almadılar. Hepsi de 2 saati tamamlamış 3 saati geçmemiş oyunlar. Açıklayıcı şekilde İngilizce olarak yazmıştım. Bazen kabul ediyorlar diyenler işkembeden sallıyor bence.

1 2 defaya mahsus alabilirler 5 10 kere olacağını sanmıyorum.

Forza Horizon 4'ü 75 saat oynadım. Arada pek bir fark göremedim ve tek sebep de bu değil tabii ki. Artık nedense bilgisayar oyunlarından yavaş yavaş uzaklaşıyorum. Bu iki sebepden dolayı iade etmek istedim.

Bir fark göremedim demişsin. Bütün map farklı. Hot Wheels mapi bile farklı. Grafikler daha iyi. Nasıl bir fark göremedin?

Bir fark göremedim demişsin. Bütün map farklı. Hot Wheels mapi bile farklı. Grafikler daha iyi. Nasıl bir fark göremedin?
Oynanış, mekanik, altyazılar ve seslendirmeler bana aynı geldiği için dağlar kadar fark hissetmedim demek istedim. Oyun iade edilmedi ancak pek sorun değil yine de oynarım 300 e aldıysam bu gidişte en az 1000+ TL üzerine çıkar bence.

Geri
Yukarı