Steam 2 saatten fazla oynanmış oyun iade edilir mi?

Kuyaş

Femtopat
Daha fazla  
2 gün önce Steam'den FIFA 23 aldım, oyunu sistemim zor kaldırıyor ve oyunu beğenmedim.. Oyunu iade etmek istedim 3 kez iade talebinde bulundum fakat 3'ü de kabul edilmedi 3.5 saat oynadığım için fakat ben bundan birkaç ay önce ranch Simulator almıstım 2 saatten fazla oynamama rağmen iade talebim kabul edildi. İki oyun arasında benim bilmediğim bir kural falan mı var anlamadım?

Son düzenleme:
Oyundan oyuna göre değişir bu durum. Benim 3.5 saat oynadığım oyunu bile iade almışlardı. Bunun dışında eğer ki MSFS'ye benzer oyun içi indirmesi olan veya sorunlu bir oyunu aldıysanız 10-15 saat oynama süreniz olsa bile iade kabul ediliyor.

Oyundan oyuna göre değişir bu durum. Benim 3.5 saat oynadığım oyunu bile iade almışlardı. Bunun dışında eğer ki MSFS'ye benzer oyun içi indirmesi olan veya sorunlu bir oyunu aldıysanız 10-15 saat oynama süreniz olsa bile iade kabul ediliyor.

Oyun sorunlu zaten hocam.

Bir oyunu 2 saatin biraz üstünde iade almışlardı. FIFA 23 2 gün önce aldım. 82 dk oynanmış gösteriyor ama hala ana menüye bile giremedim. İade etmeyeceğim ama sistem yetersizliği gibi şeyler deyip şansınızı deneyebilirsiniz.

Ben Pacify almıştım 2 yıl önce kötü bir bilgisayarım var diye 117 dakika oynayıp iade etmiştim kasıyor diye. Sonra arkadaşlarla bir daha aldım 2.3 saat oynadım(oyunu bitirdik) iade ettim kabul ettiler.

Peki benimki neden iade edilmiyor? Talebimi inceleyenlerin ikna olması için nasıl bir taleb oluşturmam gerek bilgisi olan var mı?

Son düzenleme:
Oyun sorunlu zaten hocam.

Peki benimki neden iade edilmiyor? Talebimi inceleyenlerin ikna olması için nasıl bir taleb oluşturmam gerek bilgisi olan var mı?

Hocam ben oyun eski ve kötü çalışıyor dedim. Tam hatırlamıyorum ama gayet güzel bir talepte bulundum aldılar. (oyun harbiden buglanmış ve b*k gibi çalışıyor.)

Yeni konular

Geri
Yukarı